INSIA už 8 rokov medzi najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami!

11.11.2013 Tlačové správy

INSIA potvrdzuje neustály rast! Aj  v roku 2013 sa umiestnila v rebríčku spoločnosti Deloitte Technology Fast 50, ktorý sleduje 50 najrýchlejšie rastúcich technologických firiem strednej a juhovýchodnej Európy.

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej a východnej Európe, sa v rebríčku umiestnila už 8. rok s celkovým rastom tržieb 262 %. Je jedinou českou spoločnosťou, ktorá je v rebríčku Deloitte tak obdivuhodne dlhú dobu a je spolu so slovenským Esetom patrí medzi jediné firmy zo všetkých hodnotených, ktoré sa v ňom umiestnili 8 a viac rokov.

Výsledky 14. ročníka súťaže Deloitte Technology Fast 50 ukázali, že najviac umiestnených firiem sa venuje vývoju softvéru. Práve vďaka softvéru je v rebríčku toľko rokov po sebe aj INSIA, ktorá vyvíja a neustále zlepšuje systém YETI, určený špeciálne pre prácu sprostredkovateľov poistenia a hypoték.

Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA, komentoval výsledky slovami: „Umiestnenie 8 rokov po sebe je pre nás veľmi výnimočné. Opäť sa nám potvrdzuje správnosť unikátnej koncepcie slobodného podnikania v sieti INSIA a jedinečnosť systému YETI, ktorého vývoju sa veľmi intenzívne venujeme.“

O úspešnosti stratégie a filozofie INSIA svedčí aj ocenenie „Ruban d´Honneur 2012/2013“, ktoré INSIA získala na začiatku roka 2013. Odbornosť členov siete INSIA a kvalitu spolupráce s obchodnými partnermi potvrdilo ocenenie TOP 5 poisťovací maklér roku 2012 Asociáciou českých poisťovacích maklérov.

Úspešný model INSIA sa tento rok v októbri rozhodol ešte viac podporiť strategický partner Marsh. Majoritný podiel Marsh v spoločnosti INSIA tak prinesie doterajším členom siete INSIA výhody vzájomnej spolupráce a zároveň podporí medzinárodný rast INSIA Europe.

INSIA

Zdroj: INSIA a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články