Novinka v aplikácii AutoMobil: Nahrajte si ľubovoľné osobné doklady a nastavte si ich platnosť


			Novinka v aplikácii AutoMobil: Nahrajte si ľubovoľné osobné doklady a nastavte si ich platnosť
2.9.2022 Technológie

Mobilná aplikácia AutoMobil sa už pýši ďalšou vychytávkou! Tentokrát si do nej môžete nahrať ľubovoľné osobné doklady a nastaviť si pri nich dátum platnosti.

Môžete si nahrať napríklad preukaz zdravotnej poisťovne, medzinárodný vodičský preukaz, zbrojný preukaz či doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní. Proste všetko čo potrebujete mať poruke.

Aplikácia AutoMobil vie opäť niečo navyše. Nedávno sme do nej zabudovali bezpečnostný trezor, ktorý chráni vaše osobné doklady, uložené v aplikácii. Od júna si do aplikácie môžete vložiť aj váš cestovný pas a pred pár dňami sme implementovali možnosť nahrať si ľubovoľné dokumenty ku svojmu vozidlu.

Dnes hrdo ohlasujeme ďalšiu vychytávku na vaše prianie: nahrávanie ľubovoľných dokladov ku vášmu profilu a možnosť nastaviť si dátum ich platnosti.

Preukaz poistenca alebo medzinárodný vodičský preukaz

Vďaka tejto aktualizácii si môžete do aplikácie nahrať akýkoľvek osobný doklad, ktorý chcete mať po ruke.

Môže to byť  napríklad preukaz poistenca zdravotnej poisťovne, potvrdenie o zdravotnom stave vodiča, medzinárodný vodičský preukaz, doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní či zbrojný preukaz. Každý doklad si môžete ľubovoľne pomenovať a v prípade potreby nastaviť jeho platnosť, aby vás aplikácia včas upozornila, keď sa bude blížiť jeho expirácia.

automobil iny doklad sk

Nezabudnite na trezor!

Pre maximálnu bezpečnosť doporučujeme aktivovať aj trezor na doklady, vďaka ktorému získate ešte vyššiu úroveň zabezpečenia vašich osobných dokladov.

Viete, že?

Medzinárodný vodičský preukaz vydáva Policajný zbor podľa miesta vydania vodičského preukazu na základe Dohovoru o cestnej premávke (Ženevský dohovor 1949) s platnosťou na 1 rok alebo Dohovoru o cestnej premávke (Viedeňský dohovor 1968) s platnosťou na 3 roky, a to podľa krajiny, v ktorej ho žiadateľ mieni používať.

Medzinárodný vodičský preukaz neoprávňuje jeho držiteľa na vedenie motorových vozidiel v SR, ak bol vydaný v SR alebo ak bol vydaný v cudzine a jeho držiteľ má pobyt na území SR. Ak držiteľ medzinárodného vodičského preukazu prestane byť držiteľom vodičského preukazu alebo sa jeho vodičský preukaz stane neplatný, neplatným sa stane aj jeho medzinárodný vodičský preukaz.

Aplikácia AutoMobil je nepostrádateľný partner na cestách!

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články