Zomrel Štefan Baláži, člen siete INSIA. Česť jeho pamiatke!


			Zomrel Štefan Baláži, člen siete INSIA. Česť jeho pamiatke!
9.6.2021 Poistný trh

S poľutovaním oznamujeme, že pred pár dňami, 4. júna 2021, nás opustil Mgr. Štefan Baláži, RSc., konateľ v spoločnosti BALAŽI s.r.o. a člen siete INSIA.

 

Mgr. Štefan Baláži, RSc. mal iba 48 rokov a žil v okrese Topoľčany. Svoju prácu v odbore poisťovníctva budoval na dôvere a statuse profesionála.  

„Mojou víziou je sprostredkovať profesionálne finančné služby. Stáť na strane klientov vo vzťahu s finančnými inštitúciami," uvádzal Š. Baláži vo svojom profesnom statuse. 

Mgr. Štefan Baláži, RSc.

Začínal ako finančný agent v roku 2003. Venoval sa poisťovníctvu, sprostredkovaniu úverov, obchodu, realitám, marketingu i manažmentu. Registrovaný bol v Národnej banke Slovenska v oblasti poistenia a zaistenia, vkladov, úverov, doplnkového dôchodkového sporenia a starobného dôchodkového sporenia.

Pôvodne vyštudoval Teologickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave.  Štátne skúšky absolvoval v oblasti psychológie, pedagogiky, manažmentu.

Nečakaný odchod Štefana Balážiho nás všetkých veľmi zasiahol, spomína Monika Vlčková, konateľka spoločnosti INSIA. „Navždy ostane v našich srdciach ako „rovný“ človek a dovolím si povedať, že bol jednou z významných osobností INSIA."

Pamätá si aj ich prvé spoločné stretnutie. Už vtedy oproti nej sedel človek s jasnou víziou a cieľom do budúcnosti. „Štefan vždy veril, že všetko sa dá, keď človek chce. Hľadal cesty, zdolával prekážky! K svojej práci vždy pristupoval svedomito a vzťahy si zakladal na dôvere a profesionálnom prístupe. Bol to človek otvorený a nezištne zdieľal svoje skúsenosti s kolegami v INSIA.  

Štefanov priateľský, zodpovedný a hlavne odborný prístup nám bude všetkým chýbať.  Je mi cťou, že za tých pár rokov sme ako INSIA mohli byť hrdým partnerom pána Mgr. Štefana Balážiho RSc.. Česť jeho pamiatke," dodáva Monika Vlčková pre portál oPoisteni.sk. 

Jeho rodine i spolupracovníkom vyjadrujeme hlbokú úprimnú sústrasť!

Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články