Cestovné poistenie:  vyberte si poistenie šité na mieru


			Cestovné poistenie:  vyberte si poistenie šité na mieru

Cestovanie sa spája s veľkými očakávaniami aj s veľkými výdavkami. Nezvyšujte si výdavky, ak nemusíte, a užite si dokonalú dovolenku.

Cestovné poistenie predstavuje minimálne náklady oproti tomu, koľko peňazí vďaka jeho uzatvoreniu môžete ušetriť. Či už patríte k náruživým cestovateľom a dovolenku si doprajete niekoľkokrát do roka, alebo uprednostňujete „jednu a poriadnu“ dovolenku, s Cestovným poistením od Poštovej poisťovne budete mať istotu, že aj v prípade nepriaznivých okolností vám ostane úsmev na tvári.

Poštová poisťovňa ponúka Cestovné poistenie ONLINE a Cestovné poistenie k platobným kartám. Aký je rozdiel v jednotlivých produktoch a ktorý je vhodný práve pre vás? Cena poistenia pre jednu osobu závisí od odpovedí na otázky: Kam cestujem? Aký je účel mojej cesty? Aké riziká chcem/potrebujem pokryť?

Cestovné poistenie ONLINE je určené na krátkodobé, občasné cesty do zahraničia. Dôvodom vycestovania môže byť dovolenka, administratívna služobná cesta, manuálna práca alebo brigáda, pričom takáto cesta nepresiahne 90 dní. Je určené fyzickým osobám, podnikateľom aj právnickým osobám.

Pri Cestovnom poistení ONLINE sú krajiny rozdelené do územných oblastí Chorvátsko, Európa, Svet. Môžete si vybrať z troch balíkov poistenia.

Základný, rozšírený i komplexný balík  

PoštovaVýhody Cestovného poistenia ONLINE

  • možnosť vybrať si z troch balíkov poistenia podľa rozsahu poistného krytia,
  • možnosť výberu pripoistenia,
  • vhodné na jednorazové/krátkodobé cesty (max. do 90 dní),
  • cena poistenia už od 0,60 eura na deň,
  • vhodné pre fyzické aj právnické osoby,
  • výber územnej oblasti,
  • možnosť získať 20 % zaplateného poistného späť v rámci programu odmeňovania Poštovej banky  


Viac o jednotlivých balíkoch, ako aj o Cestovnom poistení ONLINE nájdete na internetovej stránke https://www.ppabk.sk/produkty/cestovanie/cestovne-poistenie-online/.

Cestovné poistenie k platobným kartám

Ak patríte k ľuďom, ktorí si nedajú ujsť príležitosť objavovať nové miesta niekoľkokrát v roku, praktickejšie aj cenovo výhodnejšie je pre vás Cestovné poistenie k platobným kartám. Pri zriadení bežného účtu v Poštovej banke máte možnosť vybaviť si celoročné cestovné poistenie ako doplnkovú službu k platobnej karte pre seba aj pre rodinných príslušníkov.

V prípade Cestovného poistenia k platobným kartám môže byť dôvodom vycestovania turistická alebo administratívna služobná cesta. Poistenie je vhodné pre všetky fyzické osoby, ktorých vek nepresiahol 71 rokov a ktorých dĺžka pobytu nepresiahne 60 dní. Pri Cestovnom poistení k platobným kartám je možné uzatvoriť aj rodinný balíček. Rodinné poistenie je možné uzatvoriť na manžela/manželku, druha/družku a deti. V prípade detí sa rodinné poistenie vzťahuje na deti mladšie ako 18 rokov.

Poštova_2

Cestovné poistenie k platobným kartám  

Ďalšie informácie o Cestovnom poistení k platobným kartám nájdete na internetovej stránke https://www.ppabk.sk/produkty/cestovanie/cestovne-poistenie-k-platobnym-kartam/.

Ing. Lucia Szilágyiová
Produktový manažér neživotného poistenia Poštovej poisťovne

 

Zdroj: Poštová poisťovňa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články