Ľubor Vrlák: Našou prácou je čeliť rizikám a pomáhať klientovi


			Ľubor Vrlák: Našou prácou je čeliť rizikám a pomáhať klientovi
2.2.2022 Poistný trh

Je za nami ďalší pandemický rok. Neexistuje oblasť, která by nebola covidom zasiahnutá. Aj tak sa našly situácie, ktoré stoja mimo koronavírusového diania a stojí za to si ich pripomenúť.  Osobností poistného trhu sme sa v tradičnej novoročnej ankete spýtali na zhodnotenie uplynulého roka a na kľúčové momenty tohoto roka 2022.

V dnešnom zamyslení predstaví svoje postrehy Ľubor Vrlák, generálny riaditeľ YOUPLUS CZ/SK.

Rok 2021, tak ako každý iný rok, priniesol množstvo radostí aj starostí. Mohli by sme sa donekonečna sťažovať, ale našou prácou je čeliť rizikám, vyrovnávať sa s nimi a byť pri klientovi vtedy, keď to najviac potrebuje.


Mohlo by vás zaujímať: Robert Gauci: Pomáhame viesť klientom jednoduchší a bezpečnejší život


Poistný trh sa opäť posunul kúsok dopredu. Produktové či procesné úpravy, ale i aplikovanie moderných technológií do našich procesov, sú prirodzenou súčasťou vývoja. Naše odvetvie sa modernizuje, a to  je jediný spôsob, ako môže udržať krok s rastúcimi  potrebami klientov. Bolo by naivné očakávať, že rok, ktorý práve začal, bude z tohto pohľadu iný.


Mohlo by vás zaujímať: Aon: Svet rizík sa zmenil. Aké sú tie najzásadnejšie?


Verím, že na jeho konci opäť budeme môcť skonštatovať, že sme boli našim klientom oporou, naplnili sme sľuby, ktoré sme im dali pri podpise poistnej zmluvy a pomohli sme im prekonať nástrahy, ktoré im život pripraví.

Ľubor Vrlák
Generálny riaditeľ YOUPLUS CZ/SK

Zdroj: YOUPLUS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články