Jednoducho, online, neobmedzene – dodatočný úverový limit CREDI+


			Jednoducho, online, neobmedzene – dodatočný úverový limit CREDI+
26.2.2019 Poistný trh, Produkty

Využite vyššie poistné krytie presne v okamihu, keď ho najviac potrebujete. Už viac ako tri roky si môžete online a bez akejkoľvek ďalšej administratívy dokúpiť poistnú kapacitu prostredníctvom produktu CREDI+.

Ten predstavuje ideálne riešenie v prípade, keď výška úverového limitu nie je úplne dostatočná k hodnote poistenej transakcie. Užite si komfort flexibilnej poistnej kapacity, ktorú si môžete prikúpiť podľa aktuálnej potreby a využite svoje úverové poistenie naplno.

Aké sú výhody CREDI+?

  • Stopercentná dostupnosť online bez akejkoľvek ďalšej administratívy.
  • Možnosť dokúpiť si poistnú kapacitu pre vybraných odberateľov a podľa aktuálnej potreby - vyššie poistné krytie získate presne vo chvíli, keď ho najviac potrebujete.
  • Cena automaticky prispôsobená miere rizikovosti Vášho odberateľa.
  • Neobmedzená platnosť limitu  – záleží len na vás, na ako dlho si limit kúpite. Môžete si zvoliť určitý počet mesiacov alebo neobmedzenú platnosť.
  • Rozsah – CREDI+ plne kopíruje maximálnu platobnú podmienku vo vašej poistnej zmluve.
  • Upozornenie e-mailom – v prípade, že sa končí platnosť CREDI+, budete na túto skutočnosť upozornení 5 dní vopred, aby ste mohli včas požiadať o predĺženie.

CREDI +… Ako na to?

Dodatočný úverový limit CREDI+ si môžete jednoducho kúpiť online v záložke Limity v našom online systéme. Ako na to?

1. V záložke Limity hneď na prvý pohľad vidíte, pri ktorých odberateľoch je možné dodatočný limit kúpiť. Nákup jednoducho zahájite kliknutím na ikonu CREDI+ pri vybranom odberateľovi:

prvni_credi

2. Vyberiete si, na akú dlhú dobu budete dodatočné krytie potrebovať - buď na 1 až 12 mesiacov alebo neobmedzene. V políčku "Požadovaná suma" sa automaticky zobrazí maximálna možná výška limitu, o ktorú je možné požiadať. Ak vám stačí nižší limit, môžete si požadovanú čiastku sami znížiť:

druhy_credi_0

3. Cena poistenia sa automaticky upraví podľa zvolenej výšky limitu:

treti_credi

4. Po stlačení tlačidla „Založiť CREDI+ limit" máte hotovo.

Ďalšie informácie nájdete tu.

Zdroj: Credendo

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články