Je známy termín SIBAF fóra 2020!


			Je známy termín SIBAF fóra 2020!

Organizátori ho stanovili na 8. október 2020. Rátajú aj s online alternatívou.

SIBAF® fórum sa už tradične koná na jeseň a nebude to inak ani toho roku. Organizátori zverejnili termín, ktorý stanovilli na 8. október 2020.

„Podmienky sme upravili aktuálnym reáliám, fórum sa bude výnimočne realizovať iba v jednej miestnosti a bude mať menej účastníkov,” povedal Oliver Borko, spoluorganizátor podujatia.

Zároveň uviedol, že rátajú aj s možnosťou druhej vlny koronavírusovej pandémie, v dôsledku ktorej by sa fórum nemohlo zrealizovať.

„V tom prípade sa uskutoční online formou, prostredníctvom webinárov. Aktuálne máme za sebou dva webináre, ktoré sme zrealizovali počas pandémie a domácej karantény a oba hodnotíme – aj z väčšinovej reakcie účastníkov – ako úspešné a zmysluplné,” povedal Oliver Borko.

Organizátori svojou aktivitou reagujú na potrebu vzdelávať poisťovací trh aj počas koronavírusovej pandémie, pretože aj samotná epidémia vytvára na trhu nové situácie, okolnosti a žiada si fundované odpovede.

Zdroj: EFIBA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

AKO ZÍSKAJEM MÔJ ÚVER Z TEJTO VEĽKEJ SPOLOČNOSTI

Linda Mark,  14. 7. 2020

AKO ZÍSKAJEM MÔJ ÚVER Z TEJTO VEĽKEJ SPOLOČNOSTI

Ahoj milí ľudia, som Linda McDonald, momentálne žijúca v Austine v Texase, USA. Momentálne som vdovou s tromi deťmi a uviazol som vo finančnej situácii v apríli 2020 a musel som refinancovať a platiť svoje účty. Snažil som sa hľadať pôžičky od rôznych úverových spoločností, súkromných aj korporátnych, ale nikdy s úspechom, a väčšina bánk odmietla môj úver, nie sú úplne koristné voči tým kapucám, ktoré ich nazývajú požičiavateľmi vlastných peňazí, že sú všetky podvodné, všetko, čo chcú, je vaša peniaze a dobre od nich nepočujete, urobili mi to dvakrát predtým, ako som sa stretol s pánom Davidom Wilsonom. Najzaujímavejšou časťou je, že moja pôžička sa na mňa previedla do 74 hodín, takže vám odporučím kontaktovať pána Davida, ak máte záujem o pôžičku a ste si istí, že mu môžete splácať načas, môžete ho kontaktovať e-mailom ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com)

RSS

Súvisiace články