SIBAF® workshopy semináre – intenzívne 4 hodiny pre zvýšenie kvality vašej práce


			SIBAF® workshopy semináre – intenzívne 4 hodiny pre zvýšenie kvality vašej práce

Už 10. apríla sa v Austria Trend Hoteli v Bratislave uskutoční intenzívne vzdelávanie určené najmä pre profesionálnych poisťovacích maklérov. Tradične pôjde o 4 hodiny názorného, odborného a aktuálneho vzdelávania, z ktorého budú profitovať najmä vaši klienti. Registrácia je už spustená!

Organizátori  SIBAF® workshopy semináre si na programe a témach dali záležať. V programe trvajúcom od približne 9.30 do cca. 13.30 sa môžete tešiť na interaktívne diskusie súvisiace s vysoko aktuálnymi témami a kvalitnými rečníkmi.

O nových povinnostiach klientov pri oprave vozidla a ich súvis s poistením vozidiel budú rozprávať František Gajdács a Matej Kováč z Cechu predajcov a autoservisov SR. Viete napríklad o tom, že podľa novely zákona o premávke vozidiel v cestnej doprave je povinnosťou prevádzkovateľa motorového vozidla pri výmene čelného skla absolvovať technickú kontrolu? Množstvo noviniek sa dotýka aj problematiky poistenia vozidiel a je vhodné pripraviť sa na ne.

Ivan Paule zo spoločnosti TPA bude diskutovať o pravidlách preukazovania dostatočnej starostlivosti o majetok zo strany štaturára spoločnosti. Vďaka praktickým príkladom bude jednoduchšie pochopiť činnosť štatutára pri riadení firmy, ako aj jeho zodpovednosť za prípadné pochybenia, užitočné pre lepšie vnímanie D&O poistenia.

SIBAF® stavia na relevantných prípadových štúdiách a inak to nebude ani tentokrát. Hneď s viacerými príde Martin Fila z HDI Versicherung v rámci tematiky škody z poistenia prerušenia prevádzky.

Súčasťou budú aj reprezentanti spoločnosti Swiss Re z tímu underwriterov. P. Tatarová, p. Ďurkovič a p. Grexa nás oboznámia s príkladmi zaistenia zodpovednosti za škodu v medzinárodných podmienkach.

Dôležitou súčasťou budú aj odpovede Európskej komisie na otázky k PZP motorového vozidla ako pracovného stroja počas jazdy, ktoré s nami rozoberie Oliver Borko, spoluorganizátor podujatí SIBAF®.

Registrácia už bola spustená, do 1. apríla sa navyše môžete zaregistrovať za zvýhodnený registračný poplatok. Registrujte sa tu!

Zdroj: EFIBA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.