Defend Insurance Group vstupuje do Rumunska


			Defend Insurance Group vstupuje do Rumunska

Popredný administrátor špecializovaného poistenia pôsobí už na 8 európskych trhoch.

DEFEND INSURANCE GROUP („DIG“), líder stredoeurópskeho trhu v oblasti doplnkového poistenia pre automobily, otvára pobočku v rumunskej Bukurešti. Celkovo táto medzinárodná skupina so sídlom v České republike pôsobí už na 8 európskych trhoch. V Rumunsku ponúka DIG od dnešného dňa svoje predĺžené záruky DEFEND Car Protect určené pre nové a jazdené vozidlá.

DIG má takmer 30 rokov skúseností v oblasti doplnkového poistenia a služieb pre automobilový priemysel. Jej prevádzkové spoločnosti sú poprednými sprostredkovateľmi a administrátormi poistenia a likvidátormi škôd v strednej a východnej Európe.


Mohlo by vás zaujímať: UNIQA opäť medzi elitou značiek Slovak Retail Superbrands  


V Rumunsku do teraz skupina pôsobila prostredníctvom spolupráce so spoločnosťou Business Lease, ktorá poskytuje komplexné služby operatívneho a finančného leasingu pre osobné a úžitkové vozidlá v strednej a východnej Európe. Teraz DIG vstupuje na trh prostredníctvom svojho poľského poisťovacieho agenta, DEFEND INSURANCE Sp. z o.o., a otvára v Bukurešti administratívnu pobočku. Partneri naprieč Rumunskom tak od dnešného dňa môžu ponúkať predĺžené záruky DEFEND Car Protect svojim klientom.

„Veľmi ma teší, že po minuloročnej expanzií do Litvy a Nemecka, teraz vstupujeme do Rumunska. V tejto krajine vidíme veľký potenciál pre náš ďalší rast a veríme, že naše poistné produkty pomôžu ďalej rozvíjať trh s novými a jazdenými vozidlami. Náš obchodný model vychádza z 30 rokov skúseností a ponúka predajcom vozidiel účinný nástroj na podporu predaje vozidiel a zvýšenie príjmu,“ hovorí Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.


Mohlo by vás zaujímať: INSIA SK už dávno nie je len sprostredkovateľom poistenia, hovorí konateľka Monika Vlčková


Predĺžené záruky DEFEND Car Protect sú vlajkovou produktovou radou DIG. Ponúkajú ochranu pre prípad náhlych porúch mechanických, elektrických a elektronických súčiastok vozidiel, ich opravy sa môžu pohybovať v desiatkach tisíc rumunských leu. Je možné je dojednať až na 36 mesiacov pre vozidlá s vekom až 15 rokov a 300 000 najazdenými kilometrami.

Našim cieľom je pomáhať znižovať riziká a zvyšovať pocit bezpečia a finančnú stabilitu poskytovaním poistných produktov na mieru, rýchlym vybavovaním škôd a špičkovým zákazníckym servisom. Ten sa netýka iba zákazníkov, ale aj obchodných partnerov.

Poistiteľom predĺžených záruk DEFEND Car Protect je rovnako ako v ďalších krajinách, kde DIG pôsobí, Fortegra Europe Insurance Company Limited. Naši partneri a klienti sa tak môžu spoľahnúť na finančnú silu a kvalitu tejto medzinárodnej poisťovne s prestížnym hodnotením A- od AM Best,“ dopĺňa Andrew Quirke.

V prvej polovici roku 2023 doplní produktové portfólio v Rumunsku aj poistenie DEFEND Gap, ktoré chráni pred stratou hodnoty vozidla v prípade totálnej škody alebo krádeže. Rumunskí vodiči tak budú mať k dispozícii komplexnú ochranu pred dodatočnými výdavkami spojenými s prevádzkou vozidla a budú si môcť užívať jazdu bez starostí.

Zdroj: Defend Insurance Group

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články