SASP: Toto sú výsledky ocenenia poistných produktov za rok 2020


			SASP: Toto sú výsledky ocenenia poistných produktov za rok 2020

Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve – SASP zorganizovala druhý ročník odborného hodnotenia poisťovacích produktov.

Ako na portáli www.SASP.sk uviedol Ondrej Faith, prezident Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP), rád by poďakoval kolektívu spoločnosti Netfinancie, s.r.o. ktorá v spolupráci s asociáciou zabezpečila celú technickú podporu hlasovania a komunikačnú podporu smerom k hlasujúcim.

Poďakovanie patrí aj hlasujúcim Samostatným finančným agentom, ktorí vyjadrili svoj odborný hlas. Zoznam hlasujúcich je uvedený nižšie. Veľmi si vážime spolupráce poisťovní, ktoré nám pre potreby hlasovania predložili žiadané obchodné ukazovatele, potrebné pre účely komplexného hodnotenia produktov. Víťazom gratulujeme. Veríme, že naše ocenenie je prínosom pri zlepšovaní produktov a služieb poistného trhu."

Cieľom bolo na jednej strane pomôcť širokej, ale aj odbornej verejnosti verejnosti zorientovať sa na poli poistných produktov, zvýšiť záujem o oblasť poisťovníctva a povedomie o ňom, ako aj nastaviť zrkadlo poisťovacím spoločnostiam, aby mohli zlepšovať svoje produkty a služby.

2020logo_SASP

 

SASP

 

 

Zdroj: SASP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články