UNIQA je generálnym partnerom Svetového pohára v Jasnej


			UNIQA je generálnym partnerom Svetového pohára v Jasnej
9.10.2015 Tlačové správy

UNIQA poisťovňa a.s. sa stala generálnym partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní žien v Jasnej (SP Jasná 2016). Na spolupráci pri organizovaní svetových pretekov sa dohodli generálny riaditeľ UNIQA poisťovne Martin Žáček a predseda Organizačného výboru SP Jasná 2016 Bohuš Hlavatý.

 

Ambasádorkou špičkového športového podujatia v Nízkych Tatrách bude naša najúspešnejšia lyžiarka Veronika Velez – Zuzulová, ktorú UNIQA poisťovňa podporuje už viac ako 10 rokov.Preteky Svetového pohára sa na Slovensko vracajú po viac ako 30 rokoch a budú tak pre našu krajinu historickou udalosťou. A UNIQA poisťovňa bude pri tom.

Slovensko má krásne hory a veľmi schopnýchľudí, takže verím, že perfektne zvládne aj najvýznamnejšie lyžiarske športové podujatie. Veľmi ma teší, že tvárou pretekov sa stala práve Veronika Velez-Zuzulová, pri ktorej stojíme už vyše desať rokov, tešíme sa z jej úspechov a neopustili sme ju ani pri zraneniach. Teraz, keď sa jej má splniť sen a má pretekať pred domácimi fanúšikmi, je pre nás samozrejmosť, že chceme byť pri tom a pomôcť organizátorom vytvoriť čo najlepšie podmienky,“ povedal o spolupráci s organizátormi generálny riaditeľ UNIQA poisťovne a.s., Martin Žáček.

 

UNIQA - Veronika V.-Zuzulova
Foto, sprava: generálny riaditeľ UNIQA poisťovne, a.s. Martin Žáček, Veronika Velez-Zuzulová, podpredseda predstavenstva UNIQA poisťovne, a.s. Wolfgang Friedl.

UNIQA poisťovňa, a. s. je univerzálna poisťovňa poskytujúca široké spektrum poistných produktov v oblasti životného aj neživotného poistenia. Zaznamenáva kontinuálny nárast v predpísanom poistnom ako aj úspešný hospodársky výsledok.

Pôsobí na slovenskom poistnom trhu od roku 1990, keď bola založená pod názvom Poisťovňa OTČINA, a.s., v roku 2001 sa na základe rozhodnutia koncernu UNIQA Group mení obchodné meno na UNIQA poisťovňa, a.s. V súčasnosti je koncern prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zastúpený v 19 európskych krajinách.

Zdroj: UNIQA poisťovňa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články