UNIQA poisťovňa je pripravená uvoľniť zálohu pre hotel Junior Jasná


			UNIQA poisťovňa je pripravená uvoľniť zálohu pre hotel Junior Jasná
7.10.2015 Škody

Majetok požiarom zničeného hotela Junior Jasná v Demänovskej Doline bol poistený v UNIQA poisťovni, a.s., ktorá už včera dostala hlásenie o poistnej udalosti.

Nakoľko hotel kompletne zhorel, pôjde pravdepodobne o totálnu škodu. UNIQA poisťovňa si je vedomá obrovského finančného dopadu na klienta, preto je pripravená uvoľniť zálohu na poistné plnenie.

UNIQA poisťovňa má bohaté skúsenosti so sanačnými prácami a odborníkmi, ktorí sa takýmto prípadom venujú a je pripravená operatívne pomôcť aj v tejto oblasti. Keďže práce na hasení požiaru stále pokračujú, UNIQA poisťovňa ešte nemohla začať obhliadku. Aktuálne spolupracujeme s kompetentnými zložkami hasičského a policajného zboru na zistení príčin tohto požiaru a vyčíslení škôd.

Likvidácia jedného z najväčších hotelových požiarov v histórii Slovenska bude zrejme vyžadovať rozsiahle šetrenie a teda aj náročnejší proces uzatvorenia poistnej udalosti. Sme si vedomí, že predmetom poistenia bol turistami obľúbený hotel v známom lyžiarskom stredisku a preto chceme urobiť všetko pre plynulý a efektívny priebeh likvidácie.

Zdroj: UNIQA poisťovňa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články