Likvidácia poistných udalostí funguje nepretržite a bez obmedzení


			Likvidácia poistných udalostí funguje nepretržite a bez obmedzení
25.3.2020 Škody

Napriek mimoriadnej situácii súvisiacej so šírením koronavírusu, funguje v Union poisťovni likvidácia poistných udalostí nepretržite a bez obmedzení.

Škodové udalosti je tak aj naďalej možné oznamovať všetkými obvyklými spôsobmi, teda odoslaním online oznámenia, telefonicky, cez aplikáciu, prípadne doručením vyplneného tlačiva pre oznámenie škodovej udalosti poštou.

„Pre našich klientov sme z dôvodu šírenia koronavírusu zaviedli opatrenia, ktoré zjednodušia komunikáciu s nami. Aj týmto spôsobom sa tak snažíme pre našich klientov minimalizovať akékoľvek negatívne dopady,“ uviedla Stella Fojtová, riaditeľka odboru likvidácie poistných udalostí Union poisťovne.

Všetky poistné udalosti je možné nahlásiť jednoducho a rýchlo. Pohodlne z domu alebo z miesta udalosti je možné nahlasovanie online, telefonicky cez call centrum, alebo e-mailom, doručením vyplneného tlačiva Oznámenie škodovej udalosti.

Všetkých klientov po nahlásení škody bude kontaktovať zamestnanec Union poisťovne telefonicky a dohodne vhodný postup.

V prípade menšej majetkovej škody môžu klienti Union poisťovne preukázať vzniknutú škodu aj cez kameru svojho mobilného telefónu, čo umožňuje poistnú udalosť vyriešiť rýchlo a jednoducho priamo z miesta vzniknutej škody. Aplikáciu nie je potrebné inštalovať, stačí povoliť vstup do fotoaparátu mobilného telefónu a pohľad z neho.

Obhliadky škôd nie sú obmedzené a uskutočňujú sa prostredníctvom externých partnerov po dohode s klientom. Pri škodách na motorových vozidlách sú možné obhliadky aj zmluvnými autoopravcami. V prípade opravy auta v zmluvnom značkovom servise alebo u zmluvného opravcu autoskiel, obhliadku vozidla môže vykonať priamo tento opravca.

Zdroj: Union

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

kopl

apolkmnb polkmn,  1. 5. 2020

Ďakujeme spoločnosti jose luis úver spoločnosti za vytvorenie finančnej platformy na pomoc ľuďom. Som požehnaný ako dobrodinec. Po prečítaní finančných odporúčaní pre túto spoločnosť som požiadal o 40 000 EUR. Tento proces bol rýchly. Táto spoločnosť vám neúčtuje zbytočné poplatky. Sú skutočne dôveryhodní a rozumejú potrebám ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Nabádam ľudí, aby kontaktovali túto spoločnosť a spolupracovali s ňou. Máte 100% šancu získať peniaze a ich miera je iba 2%. tí ľudia, ktorí požiadajú o napísanie tejto spoločnosti e-mail, sú (joseluisloans@gmail.com)

RSS

Súvisiace články