INSIA oslávila 30 rokov. Má najviac zazmluvnených poisťovní na trhu


			INSIA oslávila 30 rokov. Aktuálne má najviac zazmluvnených poisťovní na trhu

Spoločnosť INSIA je najdlhšie fungujúcou sieťou poisťovacích a hypotekárnych poradcov a dnes patrí k najvýznamnejším hráčom na českom trhu. 

V súčasnosti má dokonca najviac zazmluvnených poisťovní. INSIA je vďaka tomu tou najlepšou voľbou pre naozaj nezávislých poradcov. 

Poslanie, ktoré odolalo zubu času

„Tridsať rokov utieklo ako voda. Prešli sme pritom rôznymi etapami vývoja a trpezlivo hľadali, v čom môžeme byť najlepší. Nakoniec je to celkom jednoduché - robíme všetko preto, aby sme našim maklérom a poradcom čo najviac uľahčovali prácu. Neustále hľadáme nové cesty, ako im starostlivosť o ich klientov ešte viac spríjemniť a uľaviť im od rastúcej administratívy,“ prezradil Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA.


Mohlo by vás zaujímať: INSIA je súčasťou skupiny UNILINK, Ivan Špirakus zostáva generálnym riaditeľom


„Začali sme tvoriť sieť INSIA okolo nášho systému Yeti a tejto filozofie sa držíme. Vyvíjame pre našich partnerov vlastné online nástroje a vychytávky, ktoré nemajú konkurenciu. A nielen to. Dnes už z nášho know-how ťaží aj široká verejnosť. Ako jediní na českom trhu sme sprístupnili naše aplikácie AutoMobil, INSIA Academy a Poisťovne, a preto si ich môže zadarmo z App Store a Google Play stiahnuť a využívať skutočne každý,“ doplnil Ivan Špirakus. 

Vlastné moderné online nástroje a vychytávky

INSIA sa dlhodobo zameriava na vývoj vlastných najmodernejších online aplikácií, nástrojov a porovnávačov, ktoré uľahčujú poisťovacím a hypotekárnym poradcom prácu.

Prioritou je vždy dôraz na ich prehľadnosť, jednoduchosť a zrozumiteľnosť. Všetko v snahe dopriať poradcom aj klientom užívateľský zážitok a mať všetko pohromade. To je cesta, po ktorej INSIA kráča. 

Čo bude o ďalších 30 rokov?

INSIA si za tridsať rokov svojej existencie získala vynikajúcu reputáciu. Členom siete ponúka bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou. A aj keď presne nevieme, ako bude vyzerať spoločnosť INSIA za 30 rokov, sme si istí, že bude stále uľahčovať a zefektívňovať prácu svojim poradcom a dbať na poskytovanie špičkových služieb pre ich klientov.


Mohlo by vás zaujímať: Igor Rusinowski, UNILINK: INSIA nám pomôže byť #1 medzi európskymi distribútormi


Viac o spoločnosti INSIA a INSIA SK

Spoločnosť INSIA bola v Česku založená v roku 1992 a je jednou z najväčších sietí poisťovacích a úverových maklérov pôsobiacich v Českej republike, na Slovensku a v Rumunsku, ktorá obsluhuje takmer pol milióna  klientov s 1 300 partnermi v 450 kanceláriách. Celkové poistné v jej správe predstavovalo ku koncu roka 2022 približne 145 miliónov eur.

Na Slovensku pôsobiaca INSIA SK dlhodobo patrí k najúspešnejším samostatným finančným agentom na domácom trhu finančného sprostredkovania. Svoju činnosť odštartovala v roku 2005, pričom jej materská spoločnosť v Česku nedávno oslávila 30. narodeniny. 

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články