Zmeny v predstavenstve Allianz SDSS od mája 2021


			Zmeny v predstavenstve Allianz SDSS od mája 2021

Od 1. mája 2021 nastali v Allianz – Slovenskej dôchodkovej správcovskej spoločnosti (ASDSS) personálne zmeny. 

Novými členmi trojčlenného predstavenstva v Allianz – Slovenskej dôchodkovej správcovskej spoločnosti (ASDSS)  sa stali Agata Aniela Przygoda (40)Juraj Dlhopolček (42). Nahradili doterajších členov vedenia Petra Karcola a Juraja Liptáka, ktorí zo spoločnosti odchádzajú.

Agata Przygoda_Allianz_maj_2021_Alianz DSS

Noví členovia predstavenstva prichádzajú do ASDSS z vedenia materskej spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa. Agata Aniela Przygoda je od roku 2019 viceprezidentkou rezortu prevádzky Allianz – SP, kde prešla po ôsmich rokoch pôsobenia na manažérskych pozíciách v  Allianz v Mníchove. Predtým pôsobila v Allianz v Poľsku a v komerčných bankách vo Varšave.

Juraj Dlhopolcek_Allianz_maj_2021_Allianz DSS

Juraj Dlhopolček zastáva v Allianz – SP pozíciu viceprezidenta rezortu obchodu, predtým pôsobil na manažérskych pozíciách a v predstavenstvách poisťovni na Slovensku, v Českej republike, v Holandsku a na Ukrajine. Personálnymi zmenami chce Allianz – SP a Allianz SDSS ešte viac posilniť a využiť synergický efekt medzi materskou a dcérskou spoločnosťou. 

Pozícia predsedu predstavenstva ASDSS ostáva bez zmeny. Spoločnosť aj naďalej povedie Miroslav Kotov (41), ktorý v ASDSS pracuje od roku 2006 a najvyššiu pozíciu zastáva od roku 2019.

Zdroj: Allianz-SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články