DEFEND INSURANCE GROUP spája sily s poisťovňou Fortegra


			DEFEND INSURANCE GROUP spája sily s poisťovňou Fortegra

Akvizícia, ktorá prispeje k ďalšiemu rastu DIG na poistnom trhu.

DEFEND INSURANCE GROUP („DIG"), popredný poskytovateľ doplnkového poistenia a likvidátor poistných udalostí v regióne strednej a východnej Európy, dnes oznámil nové partnerstvo s Fortegra Financial Corporation („Fortegra"), medzinárodne uznávaným špecializovaným poisťovateľom s hodnotením A, ktorý je súčasťou Tiptree Inc. („Tiptree").

 

S účinnosťou od 1. júla, Fortegra vlastní väčšinový podiel v Ingenasys Limited, materskej spoločnosti DEFEND INSURANCE GROUP.

Partnerstvo podporí strategický plán celoeurópskeho rastu oboch strán a ďalší rozvoj skupiny DIG spoločne s novými prvotriednymi poistnými produktmi.

„Sme nadšení, že sme sa stali súčasťou Fortegry, ktorá prispeje k udržaniu vysokého rastu, ktorý sme za posledných päť rokov zaznamenali," povedal Andrew Quirke, generálny riaditeľ DEFEND INSURANCE GROUP. „Tento krok zároveň potvrdil pozíciu DIG ako stabilného hráča na trhu, a prináša mnoho výhod a príležitostí pre našich zamestnancov, partnerov i zákazníkov."

V marci 2018 americká spoločnosť Fortegra založila vlastnú európsku dcérsku spoločnosť Fortegra Europe Insurance Company Limited (FEIC Ltd.) v rámci posilnenia jej medzinárodných aktivít.

„Akvizícia DIG je prirodzenou súčasťou našej stratégie medzinárodného rastu, s cieľom stať sa poprednou európskou poisťovňou zameranou na záručné produkty," uviedol Sanjay Vara, výkonný viceprezident a riaditeľ upisovania Fortegry. „Rovnako ako DIG, aj Fortegra neustále hľadá príležitosti na rozvoj a zdokonalenie, a naša jednotná vízia významne prispieva k veľmi úspešnej budúcnosti."

S podporou Fortegry v kombináciis desiatkou rokov skúseností bude skupina DEFEND INSURANCE GROUP aj naďalej poskytovať inovatívne riešenia, ktoré vedú k spokojnosti zákazníkov a ich lojalite voči partnerom naprieč Európou.

DEFEND dopĺňa naše existujúce Európske pôsobenie," dodal Richard Kahlbaugh, riaditeľ a CEO Fortegry. „Management aj zamestnanci sú nesmierne schopní a my ich budeme podporovať v ich úsilí poskytovať vysoko kvalitné služby partnerom aj zákazníkom. Teším sa na spoločnú budúcnosť, ktorá je pred nami."

 

O DEFEND INSURANCE GROUP
Prevádzkové spoločnosti skupiny DEFEND INSURANCE GROUPsú poskytovateľmi špecializovaných poistných riešení pre automobilový priemysel a likvidátorov poistných udalostí so zameraním na predĺžené záruky, poistenie GAP a ďalšie inovatívne produkty. Materskou spoločnosťou DEFEND INSURANCE GROUP je Ingenasys Limited. DIG má päť prevádzkových spoločností
so šiestimi pobočkami v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Slovensku a vo Veľkej Británii.

O spoločnosti Fortegra
Fortegra Financial Corporation (súčasť Tiptree Inc.) a jej dcérske spoločnosti sú poskytovateľmi poistných služieb, ktoré ponúkajú rad možností ochrany spotrebiteľa, vrátane záručných riešení, poistenia úverov a programov upisovania. Fortegra prináša komplexnú ochranu s bezkonkurenčnými servisnými službami pre domácich i zahraničných partnerov a ich zákazníkov. Fortegra
rieši každodenné naliehavé potreby spotrebiteľov a umožňuje im, aby sa obávali menej a „Zažívali Viac".

Zdroj: DEFEND INSURANCE

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články