Záručné programy DEFEND pre ojazdené nákladné vozidlá


			Záručné programy DEFEND pre ojazdené nákladné vozidlá
9.9.2014 Produkty

Spoločnosť Defend Insurance Group uvádza na trh s ojazdenými nákladnými vozidlami záruky DEFEND Truck Protect - sesterskú verziu úspešnej záruky DEFEND Car Protect, ktorú zákazníci veľmi dobre poznajú u vozidiel do 3,5 tony.

 

 

Cez záručné programy DEFEND Truck Protect môžu obchodníci s ojazdenými nákladnými vozidlami svojim klientom zabezpečiť nadštandardný servis pri prípadných neočakávaných poruchách nielen v Česku, ale aj v zahraničí.

 

Záručné programy Truck Protect možno objednať pre nákladné vozidlá kategórii N2 a N3, ktoré sú pri vstupe do poistenia staré až 10 rokov a v daný moment majú až 1 000 000 najazdených kilometrov.


Andrew Quirke, obchodný riaditeľ Defend Insurance Group, k tomu hovorí: "Čerstvým majiteľom takýchto vozidiel môžeme ponúknuť záruku na dobu až 24 mesiacov v dvoch stupňoch krytia, pričom každý klient má možnosť optimalizovať vlastnosti záruky, a teda aj cenu záruky, podľa svojej potreby."

Ing. Pavel Vojtek, generálny riaditeľ Defend Insurance Group, dodáva: "S viac ako 300 obchodníkmi, ktorí záruku Car Protect v regióne strednej Európy momentálne ponúkajú, sme jednotkou na trhu v oblasti záručných programov pre ojazdené motorové vozidlá. Naše skúsenosti ukázali, že veľkou skupinou záujemcov o kúpu záruky sú klienti úžitkových vozidiel (N1), a preto sme vyvinuli DEFEND Truck Protect, aby sme uspokojili dopyt klientov pre kategórie vozidiel N2 a N3." Slovenskú verziu predĺženej záruky na jazdené
nákladné vozidlá pre vás práve pripravujeme.

Sme jednotkou na trhu v oblasti záručných programov pre ojazdené vozidlá.


Spoločnosť Defend Insurance Group, ktorej členmi sú lokálne spoločnosti Defend Financie zastupujúce na českom a slovenskom trhu špičkového poisťovateľa Lloyds, priniesla v roku 2012 kompletné nové portfólio záručných programov pre nové a ojazdené vozidlá. Popularita záruk DEFEND Car Protect medzi obchodníkmi a koncovými klientmi neustále rastie.

 

Defend Insurance Group

Zdroj: Defend Finance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články