Cognizant získava viacročnú zmluvu od National Insurance Company


			Cognizant získava viacročnú zmluvu od National Insurance Company

Spoločnosť Cognizant oznámila, že si ju spoločnosť National Insurance Company Limited (NICL) vybrala ako strategického dodávateľa technológií, aby urýchlila a pomohla riadiť jej digitálnu transformáciu. 

NICL je jednou z popredných všeobecných indických poisťovní vo verejnom sektore.

Spoločnosť NICL udelila spoločnosti Cognizant viacročný mandát, aby okrem iného zlepšila jej technologický plán, pomohla spravovať centralizované webové základné poistné riešenie pozostávajúce z viacerých aplikácií, základnej technologickej infraštruktúry a zabezpečenia a poskytovala konzultačné služby.

Spoločnosť Cognizant bude tiež podporovať technologický plán spoločnosti NICL využívaním digitálnych technológií, ako je umelá inteligencia, strojové učenie, automatizácia a architektúra založená na mikroslužbách.


Mohlo by vás zaujímať: NBS: Finančná stabilita zostáva vysoká, ale pribudli nové riziká


Plán spoločnosti Cognizant je navrhnutý tak, aby pomohla spoločnosti NICL zlepšiť skúsenosti zákazníkov na každom kroku ich cesty, vrátane žiadostí, spracovania poistných udalostí a upisovania, a zároveň naďalej zlepšovať jednoduchosť podnikania, poskytovať väčšiu prevádzkovú agilitu a efektívnosť, zabezpečenie aplikácií, dodržiavanie finančných a regulačných predpisov a podporovať obchodný rast.

„Sme odhodlaní podporovať technologickú víziu spoločnosti National Insurance Company zameranú na budúcnosť a uľahčovať jej cestu digitálnej transformácie," povedal Achal Kataria, viceprezident a riaditeľ spoločnosti Cognizant pre Indiu. „Naše silné technologické poradenstvo a digitálne schopnosti budú využité na pomoc spoločnosti NICL pri poskytovaní lepších a zabezpečených služieb zákazníkom."

Spoločnosť Cognizant bola najlepšími globálnymi analytickými spoločnosťami označená za lídra v odvetví vrátane bankovníctva a finančných služieb.


Mohlo by vás zaujímať: Banky aj poisťovne sú podľa NBS kapitálovo dobre vybavené


Analytici vyzdvihli partnerstvá s klientmi, škálovateľnosť, digitálne schopnosti a odborné znalosti spoločnosti ako faktory, na základe ktorých uznali vedúce postavenie spoločnosti Cognizant.

Zdroj: Cognizant

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS