oPoisteni.sk - novinky zo sveta poistenia

Poistný trh online. To sme my! 

 

Sme spravodajský portál, ktorý prináša novinky zo sveta poistenia a risk manažmentu.

 

Ste profesionál v oblasti poistenia, alebo len hľadáte ako bežný klient informácie z tejto oblasti? Tak v tom prípade by ste si nás nemali nechať ujsť. Už tri roky sme tu s portálom oPoistení.sk pre vás.

 

Ako jediný spravodajský on-line portál sa venujeme výhradne poisteniu. Náš príbeh sa začal odvíjať v roku 2010 na podnet nášho sesterského portálu oPojištění.cz, ktorý v Česku úspešne funguje už päť rokov. Čísla návštevnosti hovoria za všetko: 21 184 návštev za mesiac, 8500 registrovaných užívateľov.

 

Naši čitatelia sú manažéri a top manažéri spoločností z poisťovníctva a súvisiacich odborov, zamestnanci poisťovní, poisťovací makléri a agenti, rizikoví manažéri, likvidátori škôd a odhadcovia, pracovníci odborových organizácií a úradov, špecialisti na IT a HR a v neposlednom rade aj koncoví zákazníci poisťovní.

 

Neponúkame suché fakty, ale prinášame rozhovory s osobnosťami, výsledky poisťovní, ponuky vzdelávacích kurzov či seminárov, katalóg užitočných kontaktov.

 

Sledujeme trendy v poisťovníctve za vás. Týždenné správy pravidelne zasielame po registrácii na váš email. Je to jednoduché. Stačí na nás kliknúť a ste v obraze. Poistný trh máte pod palcom

 

Redakcia 

Mgr. Zuzana Voštenáková, šéfredaktorka portálu

mobil: +421 917 999 109 

E-mail: zuzana.vostenakova@opoisteni.sk


 

Odborový adresár o'Poistení: zápis do adresára

Newsletter o'Poistení: registrácie