Editoriál

Poistný trh online. To sme my  - oPoisteni.sk

 

Ste profesionál v oblasti poistenia, alebo len hľadáte ako bežný klient informácie z tejto oblasti? Tak v tom prípade by ste si nás nemali nechať ujsť. Už tri roky sme tu s portálom oPoisteni.sk pre vás.

 

Ako jediný spravodajský on-line portál sa venujeme výhradne poisteniu. Náš príbeh sa začal odvíjať v roku 2010 na podnet nášho sesterského portálu oPojištěni.cz, ktorý v Česku úspešne funguje už päť rokov. Čísla návštevnosti hovoria za všetko: 21 184 návštev za mesiac, 8500 registrovaných užívateľov.

 

Sprostredkovatelia poistenia, manažéri i top manažéri najrôznejších spoločností, správcovia firemného majetku a vozového majetku, risk manažéri a ďalší. Toto sú tí, ktorí denne potrebujú aktuálne dianie z poisťovníctva.

 

Neponúkame suché fakty, ale prinášame rozhovory s osobnosťami, výsledky poisťovní, ponuky vzdelávacích kurzov či seminárov, katalóg užitočných kontaktov. Sledujeme trendy v poisťovníctve za vás.

 

Týždenné správy pravidelne zasielame po registrácii na váš email. Je to jednoduché. Stačí na nás kliknúť a ste v obraze. Poistný trh máte pod palcom.

 

redakcia portálu oPoisteni.sk

 

 

 

Toto sú novinky na stránkach oPoistení.sk
3 minúty čítania
čítať ďalej

Toto sú novinky na stránkach oPoistení.sk

22.4.2015 Editoriál

Pravidelným čitateľom iste neušlo, že portál oPoistení.sk, rovnako ako aj náš partnerský portál oPojištění.cz,...