Klienti Komunálnej poisťovne: informácie o zmluvách majú komfortne a online


			Klienti Komunálnej poisťovne: informácie o zmluvách majú komfortne a online

Inovovaná web stránka spoločnosti KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group prináša klientom novinku – klientsky portál e-KOMfort.

Okrem e-KOMfortu nájdu klienti na webstránke poisťovne aj sekciu Napíšte nám, kde môžu nahlásiť poistnú udalosť, zistiť stav jej riešenia či vyplniť žiadosť o vypracovanie poistnej zmluvy. Stránka www.kpas.sk je teraz modernejšia, užívateľsky príjemnejšia a responzívna aj pre smartfóny a tablety.

„Klienti našej poisťovne nájdu v e-KOMforte online všetky informácie o svojich poistných zmluvách, novinky v produktoch a službách a majú v ňom možnosť aktualizovať svoje kontaktné údaje,“ povedala Daniela Michaličová, riaditeľka úseku komunikácie a bankopoisťovníctva KOMUNÁLNEJ poisťovne. Registrácia do nového portálu je jednoduchá. Odkaz na e-KOMfort nájdu klienti v hornej časti hlavnej stránky poisťovne. Potom stačí už len zadať základné údaje a číslo zmluvy.

Na trend vyhľadávania informácií online reagovala KOMUNÁLNA poisťovňaredizajnom svojej webstránky. Potrebám klientov ju prispôsobila tak, aby bolo vyhľadávanie užitočných informácií čo najjednoduchšie.

Nová webová stránka je responzívna aj pre smartfóny a tablety. „Usilovali sme sa stránku sprehľadniť a navrhnúť užívateľsky príjemné rozhranie, ktoré ľuďom zjednoduší vyhľadávanie informácií. Samozrejmosťou je zachovanie modrej a červenej farby, ktoré sú pre našu poisťovňu charakteristické,“ povedala D. Michaličová.

Zdroj: Komunálna poisťovňa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články