Lockton zaznamenáva najvyšší medziročný rast v histórii spoločnosti


			Lockton zaznamenáva najvyšší medziročný rast v histórii spoločnosti

Spoločnosť Lockton, najväčší súkromný globálny maklér na svete, dnes vykázala rekordné výnosy vo výške 2,69 miliardy USD vo finančnom roku 2022, ktorý sa skončil 30. apríla. 

To predstavuje 27 % nárast oproti predchádzajúcemu roku a takmer celý je organický.

„Naše výsledky vytvárajú naši úžasní ľudia, ktorí s nadšením poskytujú servis klientom," povedal Ron Lockton, predseda predstavenstva. „Všetky zásluhy patria priamo im. Som hrdý na to, že naše súkromné vlastníctvo nám umožňuje realizovať dlhodobú stratégiu, v rámci ktorej sa naše rozhodovanie zameriava na našich klientov, našich ľudí a naše komunity."

Spoločnosť Lockton za posledných dvanásť mesiacov prilákala pozoruhodné talenty z odvetvia, viac ako 1 200 ľudí zo všetkých oblastí podnikania. Lockton sa naďalej zameriava na budovanie inovatívnych schopností, aby vyhovela potrebám klientov vrátane investícií v oblasti poistenia zodpovednosti pri transakciách, kybernetického, záručného a námorného poistenia. Geografická expanzia na trhy bola rozsiahla aj vďaka novým kanceláriám v USA, Európe, Škandinávii, na Novom Zélande a v Latinskej Amerike.

„Zaznamenávame výrazný organický rast v maklérskom odvetví, v ktorom je rast zvyčajne spôsobený veľkými fúziami, akvizíciami a vstupmi súkromného kapitálu," povedal Peter Clune, generálny riaditeľ. „Realizácia stratégie skutočného organického rastu si vyžaduje iný súbor zručností, pri ktorom získavate ľudí a klientov podaním jednej ruky za druhou. Za posledných 36 mesiacov sme zaznamenali seizmickú dynamiku a po 56 rokoch sme len na začiatku."

Spoločnosť Lockton získala 13 rokov po sebe ocenenie Najlepšie miesto pre prácu v poisťovníctve, je najlepšie riadenou spoločnosťou v USA za rok 2022 a časopis Forbes ju ocenil ako najlepšieho veľkého zamestnávateľa za rok 2022 a najlepšieho zamestnávateľa v oblasti rozmanitosti.

Zdroj: Locton

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články