Toto sú reakcie víťazov ankety SIBAF Award® 2017. Čo prezradili?


			Toto sú reakcie víťazov ankety SIBAF Award® 2017. Čo prezradili?
16.10.2017 Poistný trh

Anketa SIBAF Award® 2017, ktorú vyhlasuje Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve a zapája sa do nej odborná verejnosť z oblasti sprostredkovania poistenia má víťazov. Aké boli ich reakcie na víťazstvo?

Hlasovanie ankety SIBAF Award® 2017 prebehlo v dvoch kategóriách: Najlepšia poisťovňa v havarijnom poistení vozidiel a Najlepšia poisťovňa v poistení priemyselných a podnikateľských rizík.


Allianz – Slovenská poisťovňa si odniesla ocenenia v oboch hodnotených kategóriách, keď získala 1. miesto v kategórii Havarijné poistenie vozidiel  a  2. miesto v kategórii Poistenie priemyslu a podnikateľov.
Tešíme sa, že naše produkty a služby sú oceňované nielen zo strany klientov, ale aj odbornej verejnosti. Pre nás je to potvrdením, že aj v silnej konkurencii dokážeme pružne reagovať na neustále zmeny na trhu a meniace sa potreby a požiadavky našich klientov a prispôsobovať tomu naše produkty a služby. Získané ocenenia sú pre nás motiváciou pokračovať v tomto trende aj naďalej,“ hovorí riaditeľ odboru firemných klientov Allianz – SP Tomáš Potúček, ktorý ocenenia prevzal.

Poisťovňa MSIG Insurance Europe AG získala prvé miesto v kategórii Najlepšia poisťovňa v poistení priemyselných a podnikateľských rizík. Generálny riaditeľ Radovan Figura pri odovzdávaní víťazného ocenenia prehlásil: „Musím povedať, že som úprimne prekvapený. Chcem  poďakovať všetkým za prípravu tohto podujatia i môjmu skvelému tímu. V týchto ťažkých časoch, keď nás nečaká nič ľahké, vláda a všetci ostatní nám hádžu polená pod nohy, ma to potešilo a veľmi si to vážim."

Ako sa pri preberaní ocenenia vyjadrili víťazi oboch kategórií, ocenenie je zaväzujúce, pretože je od odborníkov, ktorí pracujú pri príprave ponúk, správe poistenia, pri likvidácii poistných udalostí a majú skúsenosti so všetkým, čo sa poistenia týka. Odráža kvalitu služieb, ktorú poisťovne poskytujú.

Pre poisťovne je veľkou motiváciou, aby si vysokú úroveň udržali a pretavili ju do ceny akou je SIBAF Award. Z takejto pozitívnej motivácie nakoniec profitujú najmä spokojní klienti, pretože vedia, že na Slovensku pôsobia kvalitné poisťovne.


Osoby na fotografiách:
SIBAF 1 (tiež úvodná fotografia článku) - Kategória: Poisťovňa priemyslu a podnikateľov (zľava) - Ing. Marian Bátovský (Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu), Mgr. Radovan Figura (MSIG Insurance Europe AG, pobočka poisťovne z iného členského štátu (Slovensko)), Mgr. Tomáš Potúček (Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.)

SIBAF 1

SIBAF 2 - Kategória: Poisťovňa vozidiel (pre havarijné poistenie) (zľava) Juraj Jurčík (Generali Poisťovňa, a. s.), Mgr. Tomáš Potúček (Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.), Ing. Marian Bátovský (Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu)

SIBAF 2

SIBAF 3 - Kategória: Poisťovňa vozidiel (pre havarijné poistenie) spolu s porotou SIBAF Award (zľava) Martin Sinčák (člen poroty), Juraj Jurčík (Generali Poisťovňa, a. s.), Mgr. Tomáš Potúček (Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.), Ing. Marian Bátovský (Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu), Michaela Kristiníková (člen poroty), Oliver Borko (člen poroty).

SIBAF 3

Zdroj: oPoisteni.sk, SIBAF

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články