Groupama: Poškodených klientov po výbuchu v Prešove kontaktujeme osobne


			Groupama: Poškodených klientov po výbuchu v Prešove kontaktujeme osobne
9.12.2019 Škody

Aktuálny vývoj situácie v súvislosti s poškodeným bytovým domom na Mukačevskej ulici v Prešove v poisťovni Groupama pozorne sledujú a aktívne riešia s klientmi.

Oddelenie likvidácie identifikovalo byty klientov poisťovne Groupama, ktoré by mohli byť zasiahnuté udalosťami z minulého týždňa a snažíme sa s nimi skontaktovať. Zisťujeme rozsah škôd a sme pripravení klientom pomôcť v čo najväčšej možnej miere.

V rámci poistenia nehnuteľností poskytnú poškodeným rodinám náhradné ubytovanie podľa potreby a budú ich sprevádzať celým, zrýchleným procesom likvidácie. Klientom prednostne poskytnú preddavky na poistné plnenie.

Dotknutým klientom, ktorým bol poškodený majetok alebo motorové vozidlá odporúčajú, aby:

1. nahlásili škodu čo najskôr, či už telefonicky na čísle +421 2 208 54 208 alebo e-mailom na info@groupama.sk. Do predmetu správy odporúčame uviesť Mukačevská ulica – Prešov, aby sme vedeli škodovú udalosť identifikovať a vybaviť v zrýchlenej likvidácii.

2. menšie škody v bytoch či na pristavených vozidlách zdokumentovali, odfotili alebo natočili na video. Škody odstraňujte, prosím, až po ich zdokumentovaní.

V poisťovni Groupama odporúčajú majiteľom bytov v okolitých uliciach, aby opätovne skontrolovali poškodené časti v bytoch a bytových domoch, ako sú steny, schodisko, múry, výťahy, všetky energetické prípojky a ďalšie stavebné súčasti.

V prípade otázok je k dispozícii Groupama service, na telefónnom čísle +421 2 208 54 208 počas pracovných dní v čase od 8:00 do 17:00 alebo nás môžete kontaktovať e-mailom na info@groupama.sk.

Zdroj: Groupama poisťovňa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články