Euler Hermes prináša na trh novinku – Cover One


			Euler Hermes prináša na trh novinku – Cover One
28.5.2019 Produkty, Poistný trh

Svetový líder na trhu poistenia pohľadávok prináša na lokálny trh nový produkt Cover One. Ten chráni klientov nezrušiteľným krytím pred rizikom neuhradenia faktúr a tiež kryje náklady na nedokončenú výrobu.

Na rozdiel od klasického poistenia pohľadávok bude možné využívať novú službu Cover One na poistenie konkrétneho projektu. Krytie je nezrušiteľné a poskytuje sa štandardne až na 36 mesiacov.

„Cover One už úspešne ponúkame na západných trhoch a som rád, že ho od mája môžeme ponúkať i klientom na Slovensku. Je výsledkom snahy o uvedenie produktu, ktorý bude chrániť podnikanie našich klientov v prípade dlhých exportných a tiež domácich projektov a zákaziek. Verím, že ho ocenia tiež banky v rámci zaistenia projektov, ktoré financujú,“ komentuje kľúčové charakteristiky nového produktu Dalibor Trojek, Bank Distribution Manager pre CEE Euler Hermes.

Cover One efektívne a nezávisle dopĺňa krátkodobé varianty úverového poistenia a produkty z portfólia Euler Hermes Transactional Cover Unit, ktoré chránia projekty na 8 aj viac rokov. Uzavretie poistnej zmluvy je rýchle, bez zbytočnej administratívy a dokáže flexibilne zohľadňovať špecifické potreby jednotlivých klientov. S novým produktom tak bude Euler Hermes chrániť zisky klientov ešte účinnejšie a s maximálnou efektivitou.

Zdroj: Euler Hermes

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články