Sieť interného makléra Aegon Partner sa stáva súčasťou spoločnosti Finanzpartner


			Sieť interného makléra Aegon Partner sa stáva súčasťou spoločnosti Finanzpartner

Spoločnosť Finanzpartner preberá obchodné aktivity siete Aegon Partner a pod vlastnou značkou pokračuje v ich rozvoji.

Spoločnosť Finanzpartner v uplynulom roku oslávila desiate výročie svojho pôsobenia na Slovensku. Vďaka úspešným obchodným aktivitám dnes patrí k najdynamickejšie rastúcim finančným sprostredkovateľom, pričom svoje zastúpenie má okrem Slovenska i v Čechách, Maďarsku a na Ukrajine.

Spoločnosť okrem poskytovania finančných služieb zabezpečuje aj právne poradenstvo či služby realitného trhu. Finanzpartner potvrdil svoju dlhodobú ambíciu rastu ihneď po vstupe do novej obchodnej dekády, kedy nadviazal spoluprácu s maklérskou sieťou Aegon Partner.

Ako uvádza Branislav Buštík, obchodný riaditeľ NN/AEGON SR: „So spoločnosťou Finanzpartner sme našli obrovský hodnotový prienik, čo sa týka kultúry obchodovania, vysokých nárokov na kvalitu produkcie a poskytovaný klientský servis. Naše firemné kultúry sú si takisto veľmi podobné snahou o spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere a otvorenej komunikácii. Spolupracovníci siete Aegon Partner získajú vstupom do spoločnosti Finanzpartner viacero zaujímavých výhod. Spomeniem napríklad prístup k špičkovým informačným systémom či online digitálnym službám.“

Spoločnosť Finanzpartner poskytne novým spolupracovníkom výraznú technickú a administratívnu pomoc, pričom osobitý dôraz kladie na možnosť využívať digitálne online služby. Firma disponuje informačným systémom FINIS II, ktorý patrí v súčasnosti k najlepším riešeniam určeným pre online správu obchodných kancelárií. Spojením obchodnej a klientskej platformy oboch maklérskych spoločností vznikne významný hráč na trhu finančného sprostredkovania so silným regionálnym zastúpením a vysokou mierou profitability.

„Spoločnosť Finanzpartner má ambíciu rásť – čo sa týka počtu klientov i spolupracovníkov. Od nášho vstupu na trh v roku 2008 cielene a systematicky vyhľadávame nielen investičné príležitosti, ale aj perspektívnych obchodných partnerov. Okrem samotného finančného sprostredkovania sa tiež špecializujeme na oblasť poskytovania obchodnej či právnej podpory nielen pre jednotlivcov, ale i celé maklérske skupiny a spoločnosti. Avizovanému spojeniu so sieťou Aegon Partner sa veľmi teším. V synergii tohto spojenectva vidím veľký obchodný potenciál,“ uvádza Igor Čečko, generálny riaditeľ a podpredseda predstavenstva spoločnosti Finanzpartner.

V čase svojej expanzie ohlásil Finanzpartner aj exkluzívne partnerstvo so spoločnosťami NN na Slovensku. Práve medzinárodná skupina NN Group ešte v januári tohto roka úspešne ukončila akvizíciu spoločností Aegon Slovensko. NN poskytuje na Slovensku produkty životného poistenia a dôchodkového zabezpečenia v II. a III. pilieri. Exkluzívna spolupráca spoločností NN a Finanzpartner sa týka predaja životného poistenia i dôchodkových produktov. Začiatkom jesene predstaví NN spolupracujúcim maklérom nový poistný produkt, ktorý kombinuje najlepšie vlastnosti a výhody

Zdroj: oPoisteni.sk, Finanzpartner

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Loan Offer

Avant Group,  7. 10. 2019

Sme finančná podporná skupina, ktorá spravuje medzinárodné financie pre všetkých
množstvo bankových nástrojov. Používame vlastné
označená riziková technológia, ktorá vám poskytne správny obchodný úver
môžete začať alebo rozvíjať podnikanie. Naše služby sú rýchle a spoľahlivé. pôžičky sú
schválené do 24 hodín od úspešnej žiadosti. Ponúkame pôžičky od a
minimálny rozsah 2 000 až maximálne 50 miliónov USD. AVANT ÚVER
SLUŽBY Poskytne vám pôžičku s prijateľnou úrokovou sadzbou 3% a pôžičku
trvanie 1 až 25 rokov na splatenie zabezpečenej pôžičky. Cieľom skupiny Avant je poskytovať vám vynikajúce profesionálne finančné služby.

Sprostredkovatelia / konzultanti / makléri sú vítaní, aby priviedli svojich klientov a klientov
sú 100% chránené. Keď budete finančne stabilní, bude pre nás veľká radosť. Ak potrebujete pôžičku, kontaktujte nás.

Pošlite nám e-mail na adresu: av_ant@outlook.com
Pošlite nám e-mail prostredníctvom; avants.loan@gmail.com
Whatsapp: +14092062954

S pozdravo…

Súvisiace články