Coface má nový portál pre maklérov Broker Portal


			Coface má nový portál pre maklérov Broker Portal

Globálne pôsobiaci maklér tak môže získať prístup k informáciám vo svojom portfóliu v takmer 100 krajinách po celom svete. Ide o prvý takto globálne pôsobiaci nástroj v sektore poistenia úverov.

Nadnárodná spoločnosť Coface, globálny líder v poistení pohľadávok firiem, má nový portál pre maklérov. K dispozícii je nateraz v 42 krajinách, v ktorých spoločnosť pôsobí. Moderný a intuitívny portál poskytuje maklérom vysokú úroveň služieb a umožňuje im optimalizovať riadenie ich činnosti.

„Spustenie portálu Broker Portal poskytne vysokú úroveň služieb maklérom,“ podotýka Xavier Durand, generálny riaditeľ skupiny Coface. Nový portál je zároveň podľa neho príkladom terajšej transformácie spoločnosti.

Lepšia správa portfólia

Broker Portal je jediný centrálny vstupný bod pre informácie z ekosystému Coface, ku ktorým je prístup non-stop cez väčšinu zariadení, ako počítač, tablet a podobne. Vďaka portálu získajú makléri lepší prehľad a viac informácií o svojich klientoch. Zároveň sa im tým uľahčuje ich každodenný výkon v správe portfólia zákazníkov a získavajú väčšiu podporu tímov Coface.

Kvalita údajov pre zákazníkov

Vďaka portálu majú makléri prístup k údajom s vysokou pridanou hodnotou, a to vďaka rozsiahlej databáze údajov spoločnosti Coface. Vývoj nového portálu prináša skvalitnenie údajov spoločnosti Coface o viac ako 50 000 zákazníkov na celom svete.

Globálne pôsobiaci maklér tak môže získať prístup k všetkým informáciám vo svojom portfóliu v takmer 100 krajinách po celom svete. Ide o prvý takto globálne pôsobiaci nástroj v sektore poistenia úverov! „Tento nástroj nám umožní poskytovať služby našim zákazníkom rýchlejšie a najmä proaktívne,“ potvrdzuje Tolga Aktolga, šéf TCI Sigorta Brokerligi, partner skupiny AU v Turecku.

Vyvinuté s maklérmi pre maklérov

Portál bol vyvinutý spoločne s partnermi skupiny Coface po celom svete. Skupina beta testerov testovala už počas vývoja možnosti jeho použitia a snažila sa identifikovať prípadné zmeny, aby portál vyhovoval ich potrebám. „Ľahkosť použitia a ergonómia portálu Broker Portal nám umožnili rýchlo si vytvoriť svoj vlastný,“ konštatuje Louis Bollaert zo spoločnosti Aon France.

Zdroj: Coface

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články