Generali v Portugalsku vykonala akvizíciu spoločností Seguradoras Unidas a AdvanceCare


			Generali v Portugalsku vykonala akvizíciu spoločností Seguradoras Unidas a AdvanceCare

Spoločnosť Generali v Portugalsku dokončila akvizíciu v rozsahu 100 % spoločnosti Seguradoras Unidas a servisnej spoločnosti AdvanceCare od Calm Eagle Holdings S.à r.l. a Calm Eagle Parent Holdings II S.à r.l.

Ide o subjekty vo väčšinovom vlastníctve investičných fondov spravovaných určitými pridruženými spoločnosťami Apollo Global Management, Inc. (NYSE: APO).

Spoločnosť Generali získala súhlas všetkých príslušných správnych orgánov a úradov pre hospodársku súťaž, na základe čoho dokončila transakciu ohlásenú 18. júla 2019.

Pedro Carvalho sa stane výkonným riaditeľom poisťovacích subjektov Skupiny Generali v Portugalsku (Generali Vida, Generali Seguros, Seguradoras Unidas) a priamym podriadeným Jaimeho Anchústeguia, výkonného riaditeľa medzinárodnej skupiny Generali International. 

Pedro sa stane súčasťou skupiny po nadobudnutí významných skúseností z pozícií vrcholového manažmentu, ktoré zastával v poisťovacom odvetví.

Zdroj: Generali, oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

polkm

apolkmnb polkmn,  1. 5. 2020

Prečítajte si moje svedectvo tejto úverovej spoločnosti
     (joseluisloans@gmail.com)
  Som vďačný Všemohúcemu Bohu za to, že ma povzbudil, aby som dôveroval spoločnosti jose luis úver. Naliehavo som potreboval peniaze a nikto mi nemohol pomôcť. Rozhodol som sa skontrolovať, či by som mohol získať nejakú legálnu a odpúšťajúcu spoločnosť, ktorá by mi pomohla s rýchlou pôžičkou. Videl som návrh Emilia, že pôžička z jose luis je dôveryhodná a tiež dostáva pôžičku od tejto spoločnosti. Najprv som sa bál, modlil som sa k Bohu, aby ma sprevádzal, dôveroval slovu pani Emiliovej a kontaktoval túto spoločnosť. Povedal by som, že táto spoločnosť je najposlušnejšia a najrozumnejšia spoločnosť, akú som kedy stretol. Úprimne povedané, táto spoločnosť sa stará o ľudí, ktorí potrebujú pomoc a pekne s nimi zaobchádza. Požiadal som o zaplatenie účtov a podporu môjho podnikania vo výške 20 000,00 EUR. Som tak hrdý, že môžem všetkým povedať, že som úspešne dostal 30 000,00 eur od spoločnosti Jose lui…

RSS

Súvisiace články