Keď poistné nehrá rolu. V akých autách môžete stretnúť ozajstné hviezdy?


			Keď poistné nehrá rolu. V akých autách môžete stretnúť ozajstné hviezdy?
7.4.2021 Zahraničie

Či už ide o hercov, rapperov alebo futbalové ikony: každý má svoje vlastné predstavy o perfektnom aute. A britská poisťovňa MoneyBeach si dala tú prácu a zostavila podrobný zoznam tých najžiadanejších medzi najslávnejšími.

Tichý chod a svišťanie oproti burácaniu je žiadaný v Hollywoode. Najobľúbenejším vozidlom medzi miestnymi prominentami je Tesla S. Rýchla, luxusná a priateľská k životnému prostrediu. Stavili na ňu také velikáni, ako sú Will Smith, Ben Affleck, Zoey Deschanel alebo Mark Ruffalo. A s cenou medzi 78 000 a 93 000 libier za tak atraktívne auto sú títo milionári viac než spokojní.

Veľmi obľúbený je na tunajších uliciach tiež Bentley Continental GT alebo Mercedes-Benz G55. Obe vozidlá majú zjavne menej kladov vo vzťahu k ovzdušia, napriek tomu vozia celebrity.

Trochu hlučnejšie a svižnejšie sa prepravujú rapperi. Najatraktívnejšie je medzi drsnými chlapíkmi Lamborghini Aventador, ktorý nemožno zaobstarať pod sumu 100 000 libier. Za ním nasledujú modely Murcielago rovnakej značky a Bugatti Veyron. Tieto autá nie práve za ľudové ceny.  

Pre futbalistov sú zasľúbeným značkami Bentley a Land Rover. Christiano Ronaldo, Wayne Rooney alebo model David Beckham sú k videniu práve v Bentley Continental GT. Trochu terénnejší automobil Land Rover Range Rover Sport, alebo Bentley Bentaga Onyx a Land Rover Range Rover Autobiography tiež profitujú z náklonnosti hráčov tohto globálne najobľúbenejšieho kolektívneho športu. 

Nemožno zabudnúť na kráľovnú nemeckého trhu. Najpopulárnejšou značkou medzi hviezdami všeobecne bol a je Mercedes. Vozia sa v ňom napríklad muzikant Drake, kráľ dievčenských sŕdc Justin Bieber alebo nestarnúci Britney Spears. Ale tiež nestarnúci Rambo čiže Sylvester Stallone. A tomu by predsa nikto nechcel odporovať...  

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS