Chubb bude v Anglicku šíriť know-how z oblasti kybernetických rizík

20.9.2016 Zahraničie

Chubb, jedna z najväčších poisťovní na svete rozširuje služby týkajúce sa kybernetických rizík do Írska a Veľkej Británie. Posilňuje tam svoju pozíciu v segmente risk managementu.

Špeciálny tím zložený z odborníkov Chubb, bude v Anglicku a v Írsku poskytovať služby týkajúce sa risk manažmentu v segmente kybernetických rizík. Poradenstvo sa nebude zameriavať na žiadne konkrétne priemyselné odvetvia, ale bude poskytované naprieč celým trhom.

Tím špecialistov povedie Nick Bellamy, ktorý má v pláne ho priamo prepojiť so zákazníkmi a lepšie tak pochopiť riziká, ktorým čelia. Každá spoločnosť má veľmi špecifický rizikový profil a to obzvlášť v oblasti kybernetických rizík.

Chubb má v pláne detailne analyzovať činnosti klientov, skúmať ich dátové riziká a ponúknuť im spôsoby, ako znížiť dané hrozby na minimum. V prípade útoku potom klientom pomôžu čeliť ofenzíve a následne im pomôžu sa vyrovnať aj s prípadnými následkami.

Súčasťou pôsobenia na starom kontinente bude aj organizovanie tréningov a testov IT špecialistov svojich zákazníkov, aby boli na prípadné hrozby pripravení, dokázali ich včas identifikovať a prípadne potlačiť.

„Keď príde na kybernetické riziká, každý klient je vystavený rozdielnym hrozbám a potrebuje rozdielnu ochranu," hovorí Bellamy. „Naši špecialisti pracujú s klientami vo vyrovnanom partnerstve a môžu veľmi výrazne zvýšiť odolnosť ich systémov proti kybernetickým útokom. Ak sa tak stane, pomáhame im situáciu analyzovať a dostať sa z toho čo najrýchlejšie," zakončuje Bellamy.

Zdroj: insurancebusinessmag.com

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články