Generali prináša svetové lyžovanie žien na Slovensko


			Generali prináša svetové lyžovanie žien na Slovensko

Generali je hrdým partnerom podujatia Audi FIS SKI World Cup Jasná 2021, ktoré sa uskutoční 6. – 7. marca v Jasnej.  

Lyžiarske stredisko Jasná hostila lyžiarske podujatie najvyššej svetovej úrovne naposledy v roku 2016. Po piatich rokoch sa svetové lyžovanie aj vďaka podpore Generali vracia na Slovensko, a to za účasti najlepších svetových lyžiarok.

Generali je dlhoročným partnerom Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien, po prvýkrát však bude červená farba s logom Generali dominovať aj na svahoch v Jasnej. 

Pre pandémiu ochorenia COVID-19 sa Svetový pohár v Jasnej uskutoční bez divákov. Vyjadriť svoju podporu však fanúšikovia môžu nielen doma pri sledovaní prenosu, ale aj prostredníctvom zaujímavej iniciatívy Generali.

„Sledovanie športového zápolenia a fandenie našim favoritom v nás vyvoláva pocit radosti, súdržnosti a národnej hrdosti a športovcom pomáha podať čo najlepší výkon. O tieto skvelé pocity sme nechceli obrať fanúšikov, ani športovcov, a tak sme prišli s nápadom Kopec podpory,“  vysvetľuje Jana Hajdu z Generali. 

Na webstránke www.kopecpodpory.sk môžete napísať správu, ktorou chcete povzbudiť lyžiarky pri ich boji o cenné body počas Svetového pohára v alpskom lyžovaní v Jasnej. Stránka obsahuje jednoduchý formulár, prostredníctvom ktorého môžete športovkyniam poslať jasnú správu, ktorá ich nakopne a motivuje.

Odkazy sa na stránke zobrazia v podobe ilustrovanej figúrky fanúšika. Každý zapojený sa následne dostáva do zlosovania o spomienkové predmety s logom Svetového pohára v Jasnej a taktiež hrá o hlavnú cenu rekreačný pobyt na Slovensku v hodnote 1 000 eur. 

 

Zdroj: Generali Poisťovňa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS