Prajeme vám veselé Vianoce bez poistných udalostí


			Prajeme vám veselé Vianoce bez poistných udalostí
24.12.2016 Poistný trh

Ešte kým nás poisťovne zahrnú „perličkami" z call centier, štatistikami vznietených vianočných stromčekov a zrážkami sobov s dronmi, radi by sme vám za redakciu popriali príjemné a hlavne pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Ideálne, ak počas nich nebudete musieť volať svojej poisťovni. Po náročnom „finiši" v províznom decembrovom zhode si všetci iste zaslúžime aspoň na pár dní vypnúť. Zabudnúť na percentá, klientov a odkupnú a sústrediť sa len na prskavky, či kapra.

Ak ste vyznávačmi vianočných tradícií, pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ktoré by vám mohli pomôcť predísť niektorým možným škodám na zdraví a majetku.

Ako na Štedrý deň predísť poistným udalostiam?

  • Neobstarávajte životnú poistku kaprovi Jarovi, ktorý pláva vo vani. Hoci na tom deti trvajú.
  • Nemerajte na Štedrý deň medveďa.
  • Hoci umelohmotný stromček vyzerá od revolúcie stále dobre, nie je vhodné ho kombinovať s prskavky či sviečkami.
  • Pri manipulácii s roztaveným olovom dbajte na kvalitnú prípravu logistiky a bezpečnostných pomôcok. Autíčko na zemi a následné olovo na strope značne komplikuje veštecké schopnosti.
  • Z dobre klepnutého kapra Jára nezabudnite starostlivo vybrať všetky kosti. Kapria pomsta v podobe kosti v krku nie je nič príjemné.
  • Pre Ježiškovu ľahšiu navigáciu dostatočne osvetlite pristávaciu dráhu smerom ku stromčeku. Nie je nič horšie, než mať na svedomí úraz samotného Ježiška. Náklady za nápravu dobrého mena by sa vyšplhali veľmi vysoko.
Zdroj: oPoisteni.sk, oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS