Novým country managerom Renomia na Slovensku sa stal Henrich Ihnát


			Novým country managerom Renomia na Slovensku sa stal Henrich Ihnát

Spoločnosť RENOMIA, pôsobiaca v oblasti risk managementu, poistenia a likvidácie škôd, vymenovala nového country managera na Slovensku. 

Stal sa ním Henrich Ihnát, ktorý od roku 2005 pôsobil ako riaditeľ košickej pobočky RENOMIA. Jeho úlohou bude ďalej rozvíjať služby RENOMIA a prostredníctvom organického rastu a M&A napĺňať víziu spoločnosti, stať sa lídrom na slovenskom trhu. 

Henrich Ihnát bol na čelo RENOMIA na Slovensku vybraný vo výberovom konaní, ktorého sa zúčastnilo aj niekoľko externých kandidátov. V jeho prospech rozhodla nielen vysoká profesionalita, manažérske schopnosti a výsledky vo vedení košickej pobočky, ale aj jeho ľudské kvality. 

„Heňa si vysoko cením ako profesionála, a aj ako človeka pre jeho ústretovosť, tímovú spoluprácu a schopnosť vytvárať príjemnú atmosféru. Verím, že to všetko zúročí vo vedení spoločnosti RENOMIA na Slovensku v prospech kolegov, klientov a obchodných partnerov. Želám mu, aby dosiahol všetky ciele, ktoré si na svojej novej pozícii stanovil," hovorí Jiřina Nepalová, generálna riaditeľka RENOMIA.

RENOMIA mi od začiatku poskytovala mnoho príležitostí na profesionálny aj manažérsky rast a som veľmi hrdý, že teraz mám možnosť prispieť svojimi skúsenosťami a schopnosťami k jej ďalšiemu úspešnému rozvoju.

Môžem sa spoľahnúť na svojich kolegov nielen na Slovensku, ale aj v ostatných krajinách skupiny RENOMIA GROUP a zároveň sa opierať o skvelé know-how a globálnu prítomnosť nášho strategického partnera Gallagher. Je to veľký záväzok a zároveň veľká radosť. Teším sa na ďalší rozvoj nášho tímu a služieb pre klientov," hovorí Henrich Ihnát, nový country manager RENOMIA na Slovensku.

Okrem rozvoja RENOMIA by bol rád, aby firma spolu s ďalšími spoločnosťami na trhu, napríklad v rámci Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve, ďalej zvyšovala profesionálny status poradcov v poisťovníctve. "Našou úlohou už dnes nie je len poskytovať kvalitné poistenie za dobrú cenu, to je len približne 30 % pridanej hodnoty našich služieb, ale vieme firmám pomôcť s celým systémom riadenia rizík, od ich správnej identifikácie až po nastavenie Business Continuity plánu priamo na mieru danej spoločnosti," dodáva Heňo Ihnát. 

Do rodiny RENOMIA patrí Heňo Ihnát už od roku 2004, keď sa podieľal na otváraní pobočky v Košiciach. Za takmer 20 rokov spolupráce sa mu podarilo v Košiciach vybudovať skvelý tím a získať množstvo zaujímavých klientov, ktorí pôsobia nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Pozíciu rešpektovaného lídra a konzultanta získal vďaka svojim odborným znalostiam v oblasti poistenia priemyselných a korporátnych rizík. Realizoval poistné programy pre mnohé významné spoločnosti z oblasti zdravotníctva, stavebníctva, energetiky, strojárskeho a potravinárskeho priemyslu.

RENOMIA, a. s., je najväčšia česká spoločnosť zameraná na oblasť risk managementu, poistenie, likvidáciu poistných udalostí a ďalšie súvisiace služby. Pre svojich klientov realizuje optimálne poistné programy a zabezpečuje rýchle riešenie škôd v záujme klienta.

Zároveň je vedúcou spoločnosťou v tejto oblasti v strednej Európe s dcérskymi pobočkami v 12 krajinách. RENOMIA bola založená v roku 1993 v Českej republike rodinou Nepalových. Je súčasťou poprednej globálnej skupiny Gallagher, ktorá je minoritným akcionárom spoločnosti RENOMIA, a svojim klientom poskytne kvalitné služby kdekoľvek na svete.

Napriek svojej veľkosti a medzinárodnej pôsobnosti si spoločnosť RENOMIA zachováva rodinný charakter a priateľskú firemnú kultúru. Do konca roka 2022 RENOMIA GROUP spravovala pre svojich klientov poistné v hodnote 17,4 miliardy Kč. 

Zdroj: Renomia

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články