KATALÓG » Školy a vzdelávanie

Školy a vzdelávanie

BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA, zahraničná vysoká škola BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA, zahraničná vysoká škola

Námestie slobody 3
974 01 Banská Bystrica
Inštitút bankového vzdelávania NBS, n.o.Inštitút bankového vzdelávania NBS, n.o.

Tomášikova 28/a, P.O. BOX 53
820 09 Bratislava 29
Národohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v BratislaveNárodohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave

Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava
oPoisteni.skoPoisteni.sk

správa dňa

Poistné podvody: Aj sprostredkovatelia nesú svoju vinu...

Poistné podvody: Aj sprostredkovatelia nesú svoju vinu...Úmyselne spôsobené škody maklérmi v hodnote 270-tisíc eur. Toto sú údaje z poisťovne Union o poistných podvodoch za posledných päť rokov. Jozef Šulaj, špecialista pre odhaľovanie protispoločenskej činnosti Union poisťovne tvrdí: „Rýchloprovíznici“ chcú často zbohatnúť na fiktívnych zmluvách. Našou úlohou je čím skôr ich odhaliť.“
celý článok

PR články

Lloyd’s of London: Volíme moderné postupy na poistnom trhu

Spoločnosť zastáva úlohu administratívneho aparátu trhu Lloyd’s, sama poistenia neponúka. Poskytuje však potrebnú infraštruktúru pre upisovateľov a maklérov nevyhnutnú pre podnikanie v takom rozsahu. Jej úlohou je riadenie rizík, ktoré nie je možné koordinovať jednotlivými subjektmi, pretože vznikajú, respektíve sa prejavujú až na úrovni trhu.

Call centrum UNIQA poisťovne predĺžilo úradné hodiny pre klientov

Letné búrky a pretrvávajúce dažde stále spôsobujú klientom UNIQA poisťovne škody na domoch, domácnostiach či motorových vozidlách. V záujme rýchlejšej pomoci a likvidácie poistných udalostí predĺžila UNIQA poisťovňa úradné hodiny call centra.

Czech Superbrands 2015 má víťaza. Defend Group

Spoločnosť Defend Insurance Group, ktorá zastáva pozíciu coverholdera poisťovne Lloyd´s of London v Česku, na Slovensku i v Maďarsku, dosiahla v súťaži Czech Superbrands Award 2015 nevšedný úspech. Spotrebitelia, a následne odborná porota, ocenili značku Defend cenou Superbrands 2015, ktorá získala certifikát CZECH SUPERBRANDS AWARD.

Defend Insurance pokračuje v expanzii

Defend Insurance Group zvýšil v roku 2014 počet spravovaných poistných zmlúv automobilov na viac ako 58.000 (z celkových 35.000 v roku 2013).