KATALÓG » Školy a vzdelávanie

Školy a vzdelávanie

BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA, zahraničná vysoká škola BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA, zahraničná vysoká škola

Námestie slobody 3
974 01 Banská Bystrica
Inštitút bankového vzdelávania NBS, n.o.Inštitút bankového vzdelávania NBS, n.o.

Tomášikova 28/a, P.O. BOX 53
820 09 Bratislava 29
Národohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v BratislaveNárodohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave

Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava
oPoisteni.skoPoisteni.sk

správa dňa

Poistná ochrana od Lloyd´s na Slovensku

Poistná ochrana od Lloyd´s na Slovensku Už viac ako dva roky pôsobí na Slovensku spoločnosť Defend Finance s.r.o., člen skupiny Defend Insurance Group, ktorá získala štatút coverholdera britského poistiteľa Lloyd´s of London, a tým i možnosť uzatvárať a spravovať poistné zmluvy pod menom tejto najstaršej poisťovacej inštitúcie na svete.
celý článok

adresár
Insia Delman, s.r.o. Insia Delman, s.r.o.
Člen siete INSIA. Služby nezávislého poisťovacieho makléra
PR články

Poistenie do hôr nepodceňujte

Lákajú vás hory a horská turistika je pre vás výborným relaxom, kde si oddýchnete a načerpáte novú energiu? Netreba však zabudnúť na horské poistenie. Aj príjemná turistika sa totiž môže zvrtnúť v dôsledku nepríjemného zranenia.

Turisti hlásia v lete najviac poistných udalostí z Chorvátska

Júl a august sú mesiace, kedy turisti hlásia najviac poistných udalostí z dovolenkových destinácií. Podľa údajov ČSOB Poisťovne je najviac hlásení z Chorvátska, s výrazným odstupom nasleduje Česko, Taliansko, Francúzsko, Rakúsko a Egypt.

Poistná ochrana od Lloyd´s na Slovensku

Už viac ako dva roky pôsobí na Slovensku spoločnosť Defend Finance s.r.o., člen skupiny Defend Insurance Group, ktorá získala štatút coverholdera britského poistiteľa Lloyd´s of London, a tým i možnosť uzatvárať a spravovať poistné zmluvy pod menom tejto najstaršej poisťovacej inštitúcie na svete.

Do práce na bicykli

Patríte medzi športové typy a bicykel je počas letných dní častým dopravným prostriedkom? V ČSOB tento druh dopravy podporujeme a spoločne tak napríklad šetríme životné prostredie.

Päť užitočných rád pri jazde na bicykli

Pekné slnečné počasie láka na cesty cyklistov profesionálov, cyklistov turistov, ale aj cyklistov začiatočníkov. Pre jazdu na bicykli platia nariadenia zákona o cestnej premávke. Aj keď mnohí cyklisti nie sú zároveň šoférmi áut, mali by dodržiavať nasledujúce zásady.