KATALÓG » Školy a vzdelávanie

Školy a vzdelávanie

BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA, zahraničná vysoká škola BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA, zahraničná vysoká škola

Námestie slobody 3
974 01 Banská Bystrica
Inštitút bankového vzdelávania NBS, n.o.Inštitút bankového vzdelávania NBS, n.o.

Tomášikova 28/a, P.O. BOX 53
820 09 Bratislava 29
Národohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v BratislaveNárodohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave

Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava
oPoisteni.skoPoisteni.sk

správa dňa

Online svet poistenia UNIQA: Digitál je norma

Online svet poistenia UNIQA: Digitál je normaDigitálna doba mení svet poistenia. V UNIQA poisťovni to nie je žiadna novinka. O výhodách online poisťovania tam vedia už viac ako 10 rokov, a to cez vlastný online systém s názvom Albert. Funguje 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Ako prezrádza v rozhovore pre portál oPoisteni.sk podpredseda predstavenstva a člen predstavenstva pre obchod slovenskej UNIQA poisťovne — Wolfgang Friedl: „Nemohli sme si dovoliť zmeškať vlastnú budúcnosť a oplatilo sa nám to. Budúcnosť je digitál.“
celý článok

PR články

Groupama radí: Pozor na silvestrovské požiare

Poisťovne evidujú počas silvestrovských osláv nárast škôd, ktoré má na svedomí zábavná pyrotechnika. Podľa ministerstva vnútra počas vlaňajšieho Silvestra a Nového roka hasiči zasahovali pri 118 požiaroch, pri ktorých došlo ku škodám za 400-tisíc eur.

Právna rada je (niekedy) nad zlato

Čas sú peniaze. No nielen čas, aj iné „položky“ vás môžu stáť nemalé peniaze. Eliminovať niektoré náklady či nečakané výdavky je možné uzavretím vhodného poistenia, či už ste v pozícii zamestnanca alebo zamestnávateľa.

Wüstenrot poisťovňa: Je čas na zmenu

Povinné zmluvné poistenie má byť automatické pre každého držiteľa motorového vozidla. Autopoistenie iného druhu, ako havarijné poistenie Kasko, je už na individuálnom rozhodnutí – či je motorista/vodič ochotný prípadnú náhradu škody zaplatiť z vlastného vrecka. Na cestách sa však neoplatí riskovať.

Lloyd’s of London: Volíme moderné postupy na poistnom trhu

Spoločnosť zastáva úlohu administratívneho aparátu trhu Lloyd’s, sama poistenia neponúka. Poskytuje však potrebnú infraštruktúru pre upisovateľov a maklérov nevyhnutnú pre podnikanie v takom rozsahu. Jej úlohou je riadenie rizík, ktoré nie je možné koordinovať jednotlivými subjektmi, pretože vznikajú, respektíve sa prejavujú až na úrovni trhu.

Call centrum UNIQA poisťovne predĺžilo úradné hodiny pre klientov

Letné búrky a pretrvávajúce dažde stále spôsobujú klientom UNIQA poisťovne škody na domoch, domácnostiach či motorových vozidlách. V záujme rýchlejšej pomoci a likvidácie poistných udalostí predĺžila UNIQA poisťovňa úradné hodiny call centra.

Czech Superbrands 2015 má víťaza. Defend Group

Spoločnosť Defend Insurance Group, ktorá zastáva pozíciu coverholdera poisťovne Lloyd´s of London v Česku, na Slovensku i v Maďarsku, dosiahla v súťaži Czech Superbrands Award 2015 nevšedný úspech. Spotrebitelia, a následne odborná porota, ocenili značku Defend cenou Superbrands 2015, ktorá získala certifikát CZECH SUPERBRANDS AWARD.