KATALÓG » Školy a vzdelávanie

Školy a vzdelávanie

BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA, zahraničná vysoká škola BANKOVNÍ INSTITUT VYSOKÁ ŠKOLA, zahraničná vysoká škola

Námestie slobody 3
974 01 Banská Bystrica
Inštitút bankového vzdelávania NBS, n.o.Inštitút bankového vzdelávania NBS, n.o.

Tomášikova 28/a, P.O. BOX 53
820 09 Bratislava 29
Národohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v BratislaveNárodohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave

Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava
oPoisteni.skoPoisteni.sk

správa dňa

Každú dopravnú nehodu riešime komplexne. Klient na tom získa

Každú dopravnú nehodu riešime komplexne. Klient na tom získaAk máte po úraze alebo autonehode zničené zdravie, ste bez finančnej pomoci rodiny stratený. Odškodné, ktoré vám vypočíta poisťovňa, je nízke a častokrát nestačí ani na základnú liečbu. Ako tvrdí v rozhovore Mg. Michal Tomáň zo spoločnosti LITIS odškodnenie, v 90 % prípadov bodový systém pomáha získať klientom spravodlivé mimosúdne odškodnenie. Existuje však zhruba 10 percent prípadov, na ktoré legislatíva bohužiaľ nestačí....
celý článok

adresár
Atradius Credit Insurance N.V.Atradius Credit Insurance N.V.
Atradius je jedna z najvätších svetových poisťovní pohľadávok.
PR články

Historický úspech Veroniky Velez-Zuzulovej vo farbách UNIQA poisťovne

Slovenská reprezentantka v alpskom lyžovaní Veronika Velez-Zuzulová na tohtoročného Valentína určite nezabudne. Na majstrovstvách sveta v americkom Beaver Creeku pri Vaile obsadila vo svojej obľúbenej disciplíne – slalome - skvelé štvrté miesto, pričom od zisku medaily ju delilo len niekoľko stotín.

Czech Superbrands 2015 má víťaza. Defend Group

Spoločnosť Defend Insurance Group, ktorá zastáva pozíciu coverholdera poisťovne Lloyd´s of London v Česku, na Slovensku i v Maďarsku, dosiahla v súťaži Czech Superbrands Award 2015 nevšedný úspech. Spotrebitelia, a následne odborná porota, ocenili značku Defend cenou Superbrands 2015, ktorá získala certifikát CZECH SUPERBRANDS AWARD.

Defend Insurance pokračuje v expanzii

Defend Insurance Group zvýšil v roku 2014 počet spravovaných poistných zmlúv automobilov na viac ako 58.000 (z celkových 35.000 v roku 2013).