CNA Hardy vymenovala Stuarta Middletona za generálneho riaditeľa


			Spoločnosť CNA Hardy vymenovala Stuarta Middletona za generálneho riaditeľa

Spoločnosť CNA Hardy, popredný poskytovateľ komerčného poistenia pre klientov spoločnosti Lloyd's a na voľnom trhu, oznámil vymenovanie Stuarta Middleton za generálneho riaditeľa luxemburskej dcérskej spoločnosti podliehajúce schváleniu zo strany regulačných orgánov.

Stuart sa bude zodpovedať generálnemu riaditeľovi spoločnosti Daveovi Brosnanovi a jeho hlavnou náplňou bude pokračovať v budovaní našich prevádzok a rozvíjaní činnosti v celej Európe transformáciou spôsobu podnikania.

Hĺbka jeho skúseností v oblasti poisťovníctva a vedenia úspešných tímov a podnikov nám pomôže zamerať sa na rozvíjanie efektívnych služieb orientovaných na zákazníkov s využitím technológie na zvýšenie efektivity a spokojnosti zákazníkov.

Dave Brosnan, generálny riaditeľ spoločnosti CNA Hardy, povedal: „Stuart má dlhoročné skúsenosti a prax s budovaním ziskových podnikov a vysoko efektívnych tímov. V minulosti zastával niekoľko vedúcich úloh vrátane funkcie riaditeľa oddelenia poistenia (CUO) pre Európu v spoločnosti Hiscoxe a v nedávnej minulosti aj pozíciu výkonného riaditeľa veľkoobchodnej divízie spoločnosti EXIN, so sídlom v Barcelone. Sme veľmi radi, že môžeme využívať jeho odborné znalosti, ako aj dobré vzťahy s maklérmi pri budovaní našej trhovej pozície a rozvíjaní ponuky služieb na celom kontinente."

Stuart bude mať kanceláriu v Luxemburgu a čoskoro začne nábor miestneho manažmentu, ktorý bude zahŕňať funkcie týkajúce sa rizík, financií a dodržiavania súladu s cieľom vybudovať miestnu pobočku.

Zdroj: TASR

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS