Union poisťovňa prevzala portfólio neživotného poistného kmeňa Aegon


			Union poisťovňa prevzala portfólio neživotného poistného kmeňa Aegon

Union poisťovňa sa dohodla na prevzatí portfólia neživotného poistenia slovenskej pobočky poisťovne Aegon Maďarsko. Tento prevod klientov s poistením majetku čaká momentálne na súhlas regulačného orgánu.

Portfólio neživotného poistenia predstavuje poistenie nehnuteľností. Poistné podmienky prevedených poistných zmlúv ostávajú nezmenené aj po prevode.

„Prevzatie celého neživotného poistného kmeňa poisťovne Aegon zapadá do dlhodobej stratégie rastu Union poisťovne v oblasti majetkového poistenia.  Túto obchodnú transakciu berieme s rešpektom a spokojnosť novozískaných klientov bude pre nás na prvom mieste. V poisťovaní domov a domácností máme dlhoročné skúsenosti a pre klientov z Aegonu sme pripravení poskytnúť servis a služby na vysokej úrovni, ako sú na to už roky zvyknutí aj naši vlastní klienti,“ povedal riaditeľ sekcie komerčného poistenia a člen predstavenstva Union poisťovne, Tomáš Kalivoda. Ako ďalej doplnil, transakcia zahŕňa viac ako 18 000 poistných zmlúv.

O Union poisťovni

Union poisťovňa prináša inovácie už viac ako 25 rokov a je jednou z najskúsenejších poisťovní na slovenskom trhu. Ponúka širokú škálu produktov životného, neživotného a individuálneho zdravotného poistenia pre individuálnych, ako aj firemných klientov.

Union poisťovňa je od roku 1997 dcérskou spoločnosťou najväčšej holandskej poisťovacej skupiny Achmea, ktorá pôsobí aj mimo hraníc Holandska. Táto skutočnosť umožňuje Union poisťovni čerpať rozsiahle skúsenosti a know-how zo všetkých druhov poistenia z viacerých krajín Európy.

Zdroj: Union

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS