Aegon Partner hľadá obchodného manažéra

Staňte sa i vy súčasťou siete Aegon Partner. Získajte zaujímavú prácu, spolupracujte s profesionálmi z medzinárodnej finančnej spoločnosti, kontinuálne sa vzdelávajte a budujte si úspešnú kariéru v sieti Aegon Partner.

Miesto práce: podľa preferencie / dohody
Ponúkaný plat: provízie + bonusy
Druh pracovného pomeru: SZČO / s.r.o.
Nástup: podľa preferencie / dohody

ČO PONÚKAME?

  • možnosť pracovať v modernej, stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej finančnej spoločnosti
  • zázemie jednej z najväčších finančných skupín na svete
  • disponujeme odbornými znalosťami z viacerých zahraničných trhov v Európe, Ázii a Amerike
  • bezplatný systém vzdelávania a školení, smerujúcich k cielenému rozvoju osobnosti
  • príležitosť využiť unikátny kariérny systém
  • spoluprácu s viacerými finančnými inštitúciami, licencie v piatich sektoroch
  • provízie a bonusy v závislosti od výkonu
  • finančné zvýhodnenia a benefity od spolupracujúcich finančných inštitúcií
  • pravidelné motivačné súťaže o atraktívne odmeny vrátane pobytov v exotických krajinách

ČO OČAKÁVAME?

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • akvizičná činnosť
  • zodpovednosť za správu a rozvoj klientskych databáz vo zverenom regióne
  • budovanie vlastnej klientely v životnom a neživotnom poistení, v bankových produktoch (najmä
  • hypotéky, spotrebné úvery), v investičných produktoch
  • poskytovanie kvalitného servisu pre klientov

Požiadavky:

  • osobnostné predpoklady a zručnosti
  • výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
  • ochota na sebe pracovať a napredovať
  • orientácia na výsledok
  • prax vo finančníctve výhodou.

Minimálne požadované vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • užívateľská práca s počítačom (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)

Formulár na zaslanie životopisu do siete Aegon Partner nájdete tu:

Zdroj: Aegon Partner

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články