Poisťovňa Generali a maklérska firma Winners Group podpísali spoluprácu


			Poisťovňa Generali a maklérska firma Winners Group podpísali spoluprácu
24.3.2016 Poisťovne

„Safe“ – to je názov jedinečného rizikového životného poistenia, ktorý vytvorila poisťovňa Generali na Slovensku exkluzívne pre maklérsku spoločnosť Winners Group. Poisťovňa a maklérska spoločnosť podpísali strategickú spoluprácu na najbližšie roky.

 

Rizikové životné poistenie Safe poskytuje najširší výber pripoistení na trhu a maximálnu variabilitu produktu. Vyznačuje sa tým, že kopíruježivotný cyklus klienta a prináša rodinné riešenie poistného krytia pre všetkých členov domácnosti na jednej zmluve.

Klientom tiež ponúka atraktívny zľavový a bonusový systéma tiež výhodné asistenčné služby. Navyše, pre affluentných klientov poskytuje špeciálne krytia – práve rozvoj segmentu affluentných klientov je totiž jednou z priorít poisťovne Generali

Maklérska spoločnosť Winners Group pôsobí na slovenskom finančnom trhu od roku 2008. Vďaka unikátnemu konceptu rozvoja obchodu a distribúcie finančných produktov sa v oblasti sprostredkovania finančných služiebzaradila na špičku trhu.

„Spoločnosť WinnersGroup dlhodobejšie hľadala nového obchodného partnera pre oblasť rizikového životného poistenia. Sme veľmi radi, že ho našla v poisťovni Generali. Náš nový produkt Safe považujeme za jeden z najlepších na trhu. Úspešne dotvára mozaiku nášho komplexného produktového portfólia. Sme radi, že práve so spoločnosťou Generali môžeme napĺňať naše ďalšie ambície na rast a prinášať pre našich klientov komplexnýa profesionálny finančný servis,“ povedal výkonný riaditeľ spoločnosti Winners Group Andrej Deďo.

Veľmi sa teším, že sa nám so spoločnosťou Winners Group podarilo podpísať strategickú spoluprácu, a tak získať pre nás ďalšieho silného partnera do portfólia našich strategických partnerov. Od spolupráce očakávam ešte silnejšie postavanie Generali v segmente rizikového životného poistenia, ktoré má aj vďaka spoločnosti Winners Group predpoklad u nás v roku 2016 rásť. Produkt Safe, ktorý sme spolu vyvinuli, je výborný a verím, že v ňom nájde množstvo nových klientov kvalitné poistné riešenie a kvalitnú poistnú ochranu,“ doplnil generálny riaditeľ a predseda predstavenstva poisťovne Generali Roman Juráš.

Nová spolupráca stavia na doterajších spoločných skúsenostiach oboch spoločností. Práve Winners Group je totižv rámci dôchodkového systému najsilnejším partnerom dôchodcovskej správcovskej spoločnosti VÚB Generali.

Keď sme v roku 2014 podpísali našu spoluprácu so spoločnosťou WinnersGroup, bol to ten najsprávnejší krok. Našli sme významného a kvalitného obchodného partnera, ktorý zdieľa podobné hodnoty ako my,“ hovorí generálny riaditeľ VÚB Generali Vladimír Mlynek. 

Zdroj: Poisťovňa Generali  

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články